Ajurvédská dárková cestovní sada

Kód: 879
Neohodnoceno
190 Kč
Skladem

Holy Lama Travel Boon je ideální na cestování nebo jako dárkový set. Sada obsahuje přírodní produkty, cestovní balení sprchového gelu, šamponu, kondicionéru a tělového mléka. Baleno v ekologickém a udržitelném cestovním pouzdře, ručně vyrobeném z palmového listu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje přírodní kosmetické produkty:

30 ml sprchový gel
30 ml šamponu
20 g vlasového kondicionéru
30 ml tělové mléko

Přírodní - Udržitelný - Fair Trade

Výrobky Holy Lama jsou převážně vyrobeny z přírodních ingrediencí, aniž by byly použity agresivní chemikálie nebo syntetické látky. Jejich produkty péče o tělo jsou veganské, bez GMO, ručně vyráběné a netestované na zvířatech.

Kde je to možné, používá značka Holy Lama pro balení udržitelné materiály. Při výrobě vzniká méně než 1 % odpadu a veškerý odpad se používá jako palivo nebo krmivo pro dobytek, takže uhlíková stopa je výjimečně nízká!

Suroviny používané k výrobě pocházejí primárně od místních farmářů v Kerale a zbytku Indie, přičemž staví na více než sedmi desetiletích pevně vybudovaných vztahů s farmáři. Podnikání běží na bezúvěrovém principu, což znamená, že všichni farmáři a dodavatelé surovin dostávají okamžitě výplatu. Továrna vyplácí spravedlivé mzdy zaměstnancům a spravedlivé ceny farmářům.