Bachův set pro klidný spánek - elixír a esenciální olej

Kód: 678
Neohodnoceno
670 Kč –30 %
Bachův set pro klidný spánek - elixír a esenciální olej
670 Kč –30 % 470 Kč
Skladem

Duo balení 1 Bachova kombinovaného elixíru (certifikovaného organickým Ecocert) a 1 synergického esenciálního oleje pro klidný spánek. Složení produktů vychází z originálních Bachových esencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

4 kapky elixíru nakapejte do sklenice vody nebo rovnou pod jazyk, užívejte čtyřikrát denně. Esenciální olej difuzujte 15-20 minut (ideálně v ložnici před spaním) nebo inhalujte. Pro dobrý a klidný spánek doporučujeme z ložnice odstranit veškeré elektornické přístroje a během noci si mobilní telefon nastavit na letecký režim. Klidnému spánku také prospěje, pokud před spaním nebudete příliš jíst ani pít. Místnost určená k odpočinku by měla být vyvětraná, ne příliš přetopená. 
 

Ingredience (INCI) Elixír spánku:

Bio brandy (99,6 %) 40 % obj., rostlinné extrakty 0,4 % (1/250) : Ornithogallum umbellatum, Aesculus carnea, Aesculus hippocastanum, Populus tremula, Verbena officinalis. Obsah - 20 ml. 
 

Esenciální olej spánek:

Olej z kůry amyris balsamifera, olej z citrusu aurantium dulcis, olej z cinnamomum camphoa, olej z litsea cubeba, extrakt z jasmimum grandifloum, limonen, linalol, citral, géraniol, citronellol, arnesol, benzyl, benzonát. Obsah - 5 ml.