BIO Chlorella Green Ways (330 g)

Kód: FYZ_921
Neohodnoceno
Značka: Green Ways
1 150 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Chlorella Green Ways obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je kvalitním palivem a výběrovou potravou pro naše buňky. Je vyráběna tak, aby zůstal zachován maximální obsah účinných látek, které jsou pro organismus maximálně přístupné a vstřebatelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení Chlorelly GW obsahuje 3 sáčky  po 110 g a příbalový leták. Celková hmotnost balení je 330 g. Tento BIO produkt je kontrolován kontrolním orgánem pod kódem kontrolní organizace CZ-BIO-002. Chlorella GW je v plné BIO certifikaci.

Chlorella Green Ways

Chlorella je jednoduchá sladkovodní řasa, jejíž hlavní devízou je schopnost detoxikovat lidský organismusa zbavit jej těžkých kovů a jiných škodlivin. Zelené tobolky totiž obsahují vlákninu, která na sebe při průchodu trávicím traktem váže škodlivé látky a odvádí je společně se stolicí z těla pryč.

Váš organismus tudíž nejen sytí, ale i čistí a zbavuje toxinů a jiných látek, které – a to nám věřte – ve svém těle zkrátka nechcete. Navíc dokáže vašemu tělu navrátit přirozenou rovnováhu, neboť zabraňuje překyselení organismu. Chlorella také upravuje hladinu cukru v krvi a udržuje ji stabilní, čímž zabraňuje divokému vlčímu hladu, který přichází, pokud tato hladina nadměrně kolísá. Kromě toho posiluje imunitu, částečně zpomaluje proces stárnutí a může snížit riziko rakoviny.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…