Bolster na jógu s fázemi měsíce

Kód: 1084
Neohodnoceno
Značka: Yogi & Yogini
1 250 Kč
Skladem

Starorůžový bolster na jógu, neboli podhlavník s potiskem měsíčních fází. Vnitřní a vnější potah je vyroben ze 100% organické bavlny, plněný přírodními pohankovými plevami. Čtyři měsíční fáze symbolizují cyklus nárůstu a poklesu, získávání a opouštění, jak se to děje v průběhu života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpěra

Jógový bolster je skvělá pomůcka při cvičení jógových pozic. Bolster je navržen tak, aby pohodlně podpíral záda, šíji, dolní část zad nebo kolenní dutiny během restorativních jógových pozic a napomohl tak hlubší relaxaci. 

Nastavitelné a doplňovatelné

Podhlavníky značky Yogi & Yogini jsou plněné pohankovými plevami. To zajišťuje rovnoměrné rozložení a tím i optimální pohodlí. Pohankové slupky v bolsteru se po chvíli usadí, takže pro udržení nejlepšího pohodlí je potřeba ho jednou za čas doplnit. 

Specifikace produktu

Rozměry: 60 x 16 cm
Celková hmotnost: 2,26 kg

Certifikováno OCS Blended(*), vyrobeno v souladu se standardy GOTS
Materiál vnějšího potahu(**): 100% organická bavlna, se zipem na spodní straně.
Materiál vnitřního potahu: 100% organická bavlna, s uzavírací šňůrkou.
Náplň: pohankové plevy nejvyšší kvality, bez nepravidelností.

Z celkového objemu je 6 % organických. Certifikát Organic Content Standard (OCS Blended). Standard organického obsahu (OCS) se vztahuje na jakýkoli nepotravinářský produkt obsahující 5–100 % organického materiálu. Ověřuje přítomnost a množství organického materiálu v konečném produktu. Sleduje tok suroviny od zdroje ke konečnému produktu a tento proces je certifikován akreditovanou třetí stranou. Umožňuje transparentní, konzistentní a komplexní nezávislé hodnocení a ověřování tvrzení o obsahu organických materiálů na produktech.