Bolster na jógu s květem života ORGANIC

Kód: 1083
Neohodnoceno
Značka: Yogi & Yogini
1 100 Kč
Skladem

Bolster na jógu se symbolem květu života, symbolem z posvátné geometrie připomínající jednotu všeho.  Potah je ze 100% organické bavlny, bolster je plněný přírodními pohankovými plevami. Ideální nejen na jógu, ale i pilates, nebo jako podpora pod kotníky pro fyzioterapeuty či skvělý polštář do domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpěra

Bolster je kompaktní polštář v kulatém nebo obdélníkovém tvaru. Bolster je navržen tak, aby podporoval záda, šíji, dolní část zad nebo kolenní dutiny během restorativních jógových pozic a podporuje hlubší relaxaci.

Nastavitelné a doplňovatelné

Naše podhlavníky Yogi & Yogini jsou plněné pohankovými plevami. To zajišťuje rovnoměrné rozložení a tím i optimální pohodlí. Pohankové slupky v bolsteru se po chvíli usadí, takže pro udržení nejlepšího pohodlí je potřeba ho jednou za čas doplnit. 

Specifikace produktu

Rozměry: 60 x 16 cm
Hmotnost: 2,26 kg

Certifikováno OCS Blended, vyrobeno v souladu se standardy GOTS
Materiál vnějšího potahu: 100% organická bavlna, se zipem na spodní straně.
Materiál vnitřního potahu: 100% organická bavlna, s uzavírací šňůrkou.
Náplň: pohankové plevy nejvyšší kvality, bez nepravidelností.

Yogi & Yogini

Ochranná známka Yogi & Yogini je označení pro všechny praktikující muže a ženy (jógy), kteří chtějí z radosti a moudrosti pozitivně přispět k rozvoji svého, ostatních a naší planety. Pod naší značkou Yogi & Yogini Yoga Tools nabízíme produkty, které k tomuto cíli přispívají.

Z celkového objemu je 6 % organických. Certifikát Organic Content Standard (OCS Blended). Standard organického obsahu (OCS) se vztahuje na jakýkoli nepotravinářský produkt obsahující 5–100 % organického materiálu. Ověřuje přítomnost a množství organického materiálu v konečném produktu. Sleduje tok suroviny od zdroje ke konečnému produktu a tento proces je certifikován akreditovanou třetí stranou. Umožňuje transparentní, konzistentní a komplexní nezávislé hodnocení a ověřování tvrzení o obsahu organických materiálů na produktech.