BoobTape No.1 odstraňovač tejpu ve spreji

Kód: FYZ_1472
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CureTape
249 Kč
Skladem

Speciálním sprej  BoobTape (50 ml) pomáhá odstranit prsní tejp bezbolestně a bez poškození kůže. Neobsahuje alkohol a má svěží vůni. Sprej je velmi jemný k pokožce a nepálí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S odstraňovačem BoobTape No.1 Spray můžete odstranit všechny typy prsních tejpů Boob Tape rychle, bezbolestně a bezpečně bez zanechání zbytků lepidla. Jedinečné průhledné složení spreje BoobTape No.1 neobsahuje alkohol a lze jej používat dlouhodobě. Má svěží vůni a velmi rychle zasychá, takže další pásku můžete ihned po použití spreje aplikovat.
 

Co je Boob Tape odstraňovač tejpu? 

BoobTape Spray se používá k bezbolestnému odstranění tejpů na prsa Boob Tape. Sprej je určen pro snadné a bezbolestné odstranění různých typů tejpů včetně BoobTape. Použití spreje BoobTape při odstraňování náplastí a pásky snižuje riziko poškození kůže. Snadno se používá a funguje během několika sekund. Sprej je velmi jemný k pokožce a nepálí. Rychle schne, a proto neovlivňuje přilnavost.
 

Jak funguje sprej BoobTape?

Sprej obsahuje směs složek, které tvoří vrstvu mezi lepidlem tejpu BoobTape a pokožkou. Tato vrstva naruší lepicí vazbu, čímž se uvolní přilnavost pásky a umožní její opatrné odstranění. Všechny složky spreje se rychle odpařují bez zanechání zbytků, takže lze v případě potřeby okamžitě aplikovat novou pásku.
 

Jak se sprej používá?

KROK 1: Jakmile budete připraveni odstranit BoobTape z pokožky, nastříkejte sprej kolem okraje tejpu a přímo na tejp tak, aby byl vlhký. Dávejte pozor, aby se vám produkt nedostal do očí.
 
KROK 2: Nemusíte čekat. Po nastříkání můžete pásku ihned opatrně sundat z pokožky. Pokud je to nutné, aplikaci spreje opakujte. BoobTape následně opatrně odstraňte, aby po něm na kůži nezůstaly žádné zbytky. Případné zbytky lepidla nebo tejou lze z kůže snadno odstranit nastříkáním spreje na hadřík a přetřením zbytků lepidla přímo na kůži.
 
3. KROK: Po nastříkání kůže rychle zaschne, není potřeba žádné další čištění. Po zaschnutí lze v případě potřeby nalepit novou pásku.
 

Složení:

Silikon, Bisabolol, Máta klasnatá, ARC Extrakt, Butan, Propan.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETICKÉ TEJPY
Hmotnost: 0.1 kg