CureTape® Beauty 2 role pro tejpování obličeje a prsou + dárek!

Kód: FYZ_1158
Tip
Neohodnoceno
Značka: CureTape
790 Kč –12 %
tejp a dárek
790 Kč –12 % 690 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

CureTape® Beauty ve výhodném balení dvou pásek určených k tejpování obličeje nebo prsou. CureTape® Beauty je jemná kineziologická páska určená pro tzv. kosmetické tejpování a místo podprsenky pro push-up efekt za pár minut. Součástí cenově výhodného balíčku je dárek v podobě jednoho páru silikonových obličejových masážních baněk. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kosmetická tejpovací páska CureTape® Beauty je speciálně vyrobena tak, aby vás podpořila! Použít ji můžete k tejpování obličeje jako neinvazivní metodu omlazení, nebo k poskytnutí extra podpory vašemu dekoltu při nošení například odhalených šatů. Tejpování prsou a obličeje je populární neinvazivní metodou posledních let.

O CureTape® Beauty

Páska je vyrobena z hypoalergenního materiálu a snadno se aplikuje a odstraňuje. Obzvlášť při tejpování dekoltu se ujistěte, že je pokožka čistá (bez krémů), abyste podpořili optimální přilnavost. Jedna role obsahuje 5 metrů pásky. 

Jak na tejpování prsou

  • Před aplikací pásky připravte a očistěte pokožku. Kůže na sobě nesmí mít žádné krémy ani oleje, jinak páska nedrží.
  • Přiložte pásku bez natažení na pokožku. To je velmi důležité, aby se zabránilo podráždění.
  • Pásku dobře rozetřete, abyste zlepšili a aktivovali lepicí vrstvu obličejové pásky.
  • Pokud chcete pásku odstranit: Odstraňte ji v opačném směru, než jste ji nalepili. Pásku byste měli snadno stáhnout. Pokud to nejde, zkuste použít dětský olejíček. Obličejová páska se tak snáze sundá.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETICKÉ TEJPY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…