CureTape® Beauty

Kód: 594
Tip
Neohodnoceno
Značka: CureTape
395 Kč
Skladem

CureTape® Beauty je jemná kineziologická páska určená zejména pro tzv. kosmetické tejpování. Lze ji použit na velmi citlivou pokožku! Při pravidelném používání vyhlazuje vrásky a urychluje hojení například jizev nebo akné. Všechny produkty řady CureTape® jsou hypoalergenní, ale pokud má někdo extrémně citlivou pokožku, je právě ideální použít CureTape® Beauty. Výhodou tohoto tejpu je také velmi snadné a šetrné odstranění z kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CureTape® Beauty je ideální pro:

  • Kosmetické tejpování (tzv. beauty taping vrásek)
  • Citlivou pokožku, která se běžně vyskytuje u malých dětí i starších osob
  • Tenkou kůži - diabetická kůže.
  • Osoby, které mají problémy s lymfatickým oběhem
  • Ošetření jizev
  • Rychlejší zotavení po operaci

Kosmetické tejpování - nový trend ve světovém kosmetickém průmyslu
Kosmetické tejpování je novinka ve světě kosmetiky. Používá se ke zlepšení celkového vzhledu pokožky velmi jemným a šetrným způsobem. Tato metoda pochází z kosmetického průmyslu v Rusku.

V posledních letech upadá zájem o aplikaci botoxu, výplní, chemických peelingů nebo laserových ošetření. Přestože tyto metody přinesou většinou okamžité účinky, prokazatelně ale hrozí mnoho vedlejších účinků jako jsou záněty, alergie, bolesti hlavy či dokonce paralýza nebo asymetrie obličeje. Kromě toho jsou tato ošetření velmi nákladná a hlavně – dočasná. S Beauty Tape můžete dosáhnout zlepšení pokožky přirozeným a bezrizikovým způsobem. Zpevnění a vyhlazení pokožky je pomalejší proces, ale při pravidelném používání a péči zůstávají výsledky viditelné mnohem déle. Kosmetické tejpy lze také použít po kosmetických procedurách nebo liposukčním ošetření, které pomáhá s odstraněním lymfatické tekutiny pro rychlejší zotavení.

Jak CureTape® Beauty funguje?
Po aplikaci tato elastická páska poskytuje liftingový efekt, který má velký vliv na průtok krve a lymfy a zajišťuje odplavení odpadních látek z pokožky. Páska zajišťuje, že je kolagenu a pojivové tkáni poskytnut stimul, který poskytuje odezvu na obnovu, která postupem času vytvoří pevnější pojivovou tkáň. Jemné vrásky tak postupně mizí a hluboké vrásky se stanou méně viditelnými.

Jak často používat CureTape® Beauty při ošetření obličeje?
První 3 až 4 týdny se doporučuje pásku používat 6 až 10 hodin denně. Nejlépe se nosí v noci. Po tomto období následuje udržovací proces, pásku se následně doporučuje aplikovat 1 až 2krát týdně. Tuto metodu lze skvěle kombinovat s masáží pojivových tkání, obličejovou gymnastikou nebo obličejovou masáží.

Upozornění pro použití na obličej:
Doporučujeme si před použitím přečíst návod. Před aplikací pásky naneste na obličej krém, který běžně používáte. 

CureTape® Beauty je k dispozici pouze v béžové barvě.
Rozměry pásky: 500 x 5 cm.