Maca Royale pro muže 250g Healthy me

Kód: 1032
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Healthy me
473 Kč
Skladem

Maka Royal for Men je patentovanou směsí pečlivě vybraných druhů Maky, aby měla co nejlepší vliv na kondici mužů. Může zvyšovat sexuální kondici a pomáhat ji uchovat do vyššího věku a zvyšovat odolnost vůči stresovým faktorům. Harmonizuje stav v období andropauzy, dodává sílu na těle i na duchu. Obsah balení je 250g té nejvalitnější Maky v prášku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Může pomáhat udržet hormonální rovnováhu, zvyšovat hladinu androgenu, pomáhat při impotenci, zvyšovat libido a podporovat erekci. Může pomáhat udržovat svaly v dobré kondici a zpomalovat procesy stárnutí, významně posilovat činnost mozku duševně pracujících. Může předcházet syndromu chronické únavy.

Obsah balení:

Obsahuje 250 gramů Maky  - pečlivě vybraných druhů. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Způsob užívání:

1 lžička prášku denně při snídani, s džusem, mlékem, jogurtem, vodou, ovocným salátem apod. Pro kýžené výsledky doporučuji využívat minimálně celé jedno balení. 

Co je to Maka?

Andská Maca je známá po celém světě jako rostlina která pomáhá znovu získat sílu a zlepšuje vytrvalost, což vystihuje její název v jednom z místních jazyků - „Z výšin pocházející dobrá strava, která posiluje“. Roste v peruánských Andách, ve výškách od 3500 do cca 4000 m.n.m, kde převládají obtížné podmínky dovolujici růst jen málo rostlinám.

Právě Maca je schopna odolat všem klimatickým podmínkám vysokých poloh And, jako je mráz, krupobití, sněžení, silné větry, a další faktory typické pro Andy. V této oblasti se Maca dokázala přizpůsobit a rozvíjet. Samotná rostlina je skromná, dorůstá výšky 15 cm. Listy má podlouhlé, při zemi rozložené v růžici. Celé její bohatství se skrývá v podzemní části - bulvě připomínající větší ředkvičku o průměru 2-8 cm.

Bulvy se navzájem liší zabarvením slupky od bílé, žluté, žluto-bílé, bíle-růžové, šedé, červené, fialové a dokonce i černé. Maku pěstovaly již předinkaské kultury, avšak největšího rozšíření dosáhla za časů Inků. S bohatstvím cenných složek a širokým spektrem vlastností tvořila důležitou složku stravy a také významný obchodní artikl obyvatel vysokých And. Pro své vlastnosti se Maka stala potravinou určenou pouze pro vysoké společenské vrstvy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení