Mala s korálky ze santalového dřeva

Kód: 906
Neohodnoceno
720 Kč
Skladem

Santalové dřevo je přirozeně voňavé a mimořádně hladké. Santalové dřevo je tradičně považováno za jednu z nejčistších látek a je ceněno pro své chladivé vlastnosti a také pro své léčivé účinky. Věří se, že podporuje klid - jako pomůcka při meditaci je proto ideální. Otáčení korálků ze santalového dřeva při zpívání manter má mít terapeutické vlastnosti, které zvyšují klid a pozitivní náladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry

Délka maly je zhruba 38 cm (průměr), velikost jednoho korálku má průměr zhruba 0,8 cm. Tato mala nádherně voní! Součástí balení je krásný látkový pytlíček se šňůrkou. 

Jak vypadá mala?

Šňůra korálků se používá hlavně k počítání opakovaných manter. Takže vlastně slouží ke stejnému účelu jako růženec. Korálky vyrobené z polodrahokamů, perel, semen bódhi nebo dřeva mohou sloužit všem druhům cílů, jako je počítání jakéhokoli druhu manter nebo jiné formy modlitby, poklony, obchůzky a podobně. Šňůra je stejná pro každou malu a měla by být vyrobena z devíti vláken, které symbolizují Buddhu Vadžradharu a osm bódhisattvů. Větší korálek na konci znamená moudrost, uvědomění si prázdnoty a válcový korálek na vrcholu velkého korálku symbolizuje prázdnotu samotnou. Společně symbolizují triumf nad všemi protivenstvími.

K čemu se mala používá?

Mala se 108 korálky se používá při recitaci nebo zpívání manter. 108 je ideální číslo pro všechny druhy účelů. Je důležité, aby naše myšlenky byly při recitování nebo zpívání mantry čisté. Mantra je praktické využití tajných sil, které mohou pomoci našemu rozvoji a růstu. Mantra znamená sbírku písmen z abecedy. Efektu bude dosaženo opakováním mantry znovu a znovu. Podstatný je zvuk, lépe řečeno vibrace, která vzniká při recitaci, zpěvu. Tento zvuk vytváří jedinečný duchovní otisk na osobě, která recituje, zpívá.