OU WEN WEI: Cesta života - kompletní trilogie

Kód: 106
Neohodnoceno
990 Kč
Skladem

Trilogie CESTA ŽIVOTA (Path of life) vypráví příběh svého autora OU WEN WEIE, nyní známého a ve světě respektovaného mistra čchi-kungu a léčitele. Jako mladý idealista (v roce 1974) byl Mr. Ou během Čínské kulturní revoluce obviněn a vězněn na základě smyšlených obvinění. Ve vězení se seznamuje s jakousi nadpřirozenou entitou, identifikující sama sebe jako Pangu - v čínské mytologii Tvůrce vesmíru, jinými slovy Bůh.

Avšak kniha není jednoduše čínská verze "rozhovorů s Bohem", je spíše jakýmsi slovním a myšlenkovým zápasem, kdy Ou Wen Wei zuřivě jako hrdý materialista vzdoruje Panguově mystickému poselství, že byl vybrán jako vůdce lidstva do nové a závěrečné epochy vývoje Budoucího světa.

Přečtení knihy má podle tisíců lidí na celém světě pozitivní vliv na vaše zdraví a duchovní rozvoj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní trilogie Path of Life (Cesta života) v českém jazyce za zvýhodněnou cenu.

Léčivá kniha je autobiografií zakladatele Pangu Shengong - mystického čchi-kungu Ou Wen Weie - příběh materialisty a jeho přerodu v jednoho z nejznámějších mistrů čchi-kungu na světě.

Přečtení knih vám pomůže nejen lépe pochopit celou filosofii cvičení Pangu Shengong, ale (pokud cvičíte) posune vás opět dál!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení