OU WEN WEI: Cesta života - kompletní trilogie

Kód: 106
Neohodnoceno
990 Kč
Skladem

Trilogie CESTA ŽIVOTA (Path of life) vypráví příběh svého autora OU WEN WEIE, nyní známého a ve světě respektovaného mistra čchi-kungu a léčitele. Jako mladý idealista (v roce 1974) byl Mr. Ou během Čínské kulturní revoluce obviněn a vězněn na základě smyšlených obvinění. Ve vězení se seznamuje s jakousi nadpřirozenou entitou, identifikující sama sebe jako Pangu - v čínské mytologii Tvůrce vesmíru, jinými slovy Bůh.

Avšak kniha není jednoduše čínská verze "rozhovorů s Bohem", je spíše jakýmsi slovním a myšlenkovým zápasem, kdy Ou Wen Wei zuřivě jako hrdý materialista vzdoruje Panguově mystickému poselství, že byl vybrán jako vůdce lidstva do nové a závěrečné epochy vývoje Budoucího světa.

Přečtení knihy má podle tisíců lidí na celém světě pozitivní vliv na vaše zdraví a duchovní rozvoj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní trilogie Path of Life (Cesta života) v českém jazyce za zvýhodněnou cenu.

Léčivá kniha je autobiografií zakladatele Pangu Shengong - mystického čchi-kungu Ou Wen Weie - příběh materialisty a jeho přerodu v jednoho z nejznámějších mistrů čchi-kungu na světě.

Přečtení knih vám pomůže nejen lépe pochopit celou filosofii cvičení Pangu Shengong, ale (pokud cvičíte) posune vás opět dál!