SŮL FLOR DEL SAL 50 g

Kód: 145
Neohodnoceno
40 Kč
Skladem

Certifikovaná sůl z laguny Cuyutlan v Mexickém státě Colima s nízkým obsahem sodíku, ideální pro diabetiky, hypertenzi a problémy spojené se selháním ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikovaná sůl z laguny Cuyutlan v Mexickém státě Colima s nízkým obsahem sodíku, ideální pro diabetiky, hypertenzi a problémy spojené se selháním ledvin. Do soli se nepři- dává žádná chemická přísada a její výroba je čistě přírodní.

Zatímco běžná mořská sůl se vyrábí po celý rok, Flor del Sal se produkuje v květnu a červnu. Když je Slunce v zenitu, sklízí se tenká vrstva na krystalech soli a od 3 do 7 hodin sítem opatrnými pohyby, aby se zabránilo poklesu soli ke dnu.

VHODNÁ SŮL PRO JÓGOVÉ PROČIŠTĚNÍ

Sůl je bez toxických látek, jako jsou dusičnany a sacharidy a obsahuje stopové prvky, obsahující nízký hypotonický obsah sodíku. Stabilizuje nepravi- delný srdeční tep a reguluje krevní tlak. Vyrovnává přebytečnou kyselost buněk v těle (známé jako volné radikály) a hladiny cukru v krvi, je důležitá při absorpci živin, normalizu- je bakteriální flóry,blokuje pálení žáhy, přispívá k plynulosti toku hlenu v dýchacích trak- tech, pomáhá čistit plíce a uvolňuje dutiny.

ZDROJ MINERÁLŮ

Jedná se o silné přírodní antihistaminikum. Zabraňuje a kontroluje svalové křeče, stabilizuje vápenaté ionty nerovnováhy, fosfor, draslík a hořčík, zabraňuje nadměrné produKči slin, poskytuje sílu a strukturu kostem, reguluje spánek, uvádí v rovnováhu melatonin a biochemickou stabilitu mozku, zabraňuje křečovým žílám, dodává tělu minerály a esenciální stopové prvky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení