SŮL FLOR DEL SAL 50 g

Kód: 145
Neohodnoceno
40 Kč
Skladem

Certifikovaná sůl z laguny Cuyutlan v Mexickém státě Colima s nízkým obsahem sodíku, ideální pro diabetiky, hypertenzi a problémy spojené se selháním ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikovaná sůl z laguny Cuyutlan v Mexickém státě Colima s nízkým obsahem sodíku, ideální pro diabetiky, hypertenzi a problémy spojené se selháním ledvin. Do soli se nepři- dává žádná chemická přísada a její výroba je čistě přírodní.

Zatímco běžná mořská sůl se vyrábí po celý rok, Flor del Sal se produkuje v květnu a červnu. Když je Slunce v zenitu, sklízí se tenká vrstva na krystalech soli a od 3 do 7 hodin sítem opatrnými pohyby, aby se zabránilo poklesu soli ke dnu.

VHODNÁ SŮL PRO JÓGOVÉ PROČIŠTĚNÍ

Sůl je bez toxických látek, jako jsou dusičnany a sacharidy a obsahuje stopové prvky, obsahující nízký hypotonický obsah sodíku. Stabilizuje nepravi- delný srdeční tep a reguluje krevní tlak. Vyrovnává přebytečnou kyselost buněk v těle (známé jako volné radikály) a hladiny cukru v krvi, je důležitá při absorpci živin, normalizu- je bakteriální flóry,blokuje pálení žáhy, přispívá k plynulosti toku hlenu v dýchacích trak- tech, pomáhá čistit plíce a uvolňuje dutiny.

ZDROJ MINERÁLŮ

Jedná se o silné přírodní antihistaminikum. Zabraňuje a kontroluje svalové křeče, stabilizuje vápenaté ionty nerovnováhy, fosfor, draslík a hořčík, zabraňuje nadměrné produKči slin, poskytuje sílu a strukturu kostem, reguluje spánek, uvádí v rovnováhu melatonin a biochemickou stabilitu mozku, zabraňuje křečovým žílám, dodává tělu minerály a esenciální stopové prvky.