TERAPIE NA DÁLKU - 20minutové posílání energie Pangu Shengong

Kód: 132
Neohodnoceno
800 Kč
Skladem

Dvacetiminutové posílání Pangu Shengong energie Richardem Jislem na dálku. Terapii na dálku doporučuji zejména v akutních případech jako je operace, zranění, náhlá ztráta energie, fyzický nebo psychický diskomfort. Po zakoupení je třeba si domluvit termín - ideálně prosím telefonicky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy je vhodné terapii na dálku absolvovat?
Léčebnou energii je možné vyslat pro jakýkoliv druh obtíží a je vcelku jedno, zda jsou fyzického, mentálního, emocionálního nebo spirituálního rázu, a to na jakoukoliv vzdálenost. Zlepšení stavu může opět probíhat buď okamžitě nebo postupně v průběhu několika dnů - opět obdobně jako v případě akupunktury, Shiatsu nebo klasické rehabilitace. Příjemcova odpověď na energetický impuls může být velmi různorodá, tak, jako u jiných typů terapií. Člověk se může cítit plný energie, vnímat teplo, chlad, mravenčení nebo nezvyklé pocity v různých částech těla nebo naopak cítit zklidnění a relaxovat.

Jak terapie na dálku probíhá?
S terapeutem Richardem Jislem si nejprve domluvítě konkrétní termín - ideálně telefonicky - kontakty najdete v dolní části této stránky. V domluvený čas si zatelefonujete, vyslechnete si pokyny a pak už jen v klidu a pohodlí přijímáte vyslanou energii. Na konci sezení si můžet opět zatelefonovat a probrat své pocity, případně se domluvit na dalším postupu a termínu terapie. V průběhu sezení, které trvá zpravidla 20 minut, můžete být ve spojení na telefonu a na začátku a na konci si promluvit o vašich pocitech a obtížích, popřípadě o dalších krocích.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení