TERAPIE NA DÁLKU - 20minutové posílání energie Pangu Shengong

Kód: 132
Neohodnoceno
1 000 Kč
Skladem

Dvacetiminutové posílání Pangu Shengong energie Richardem Jislem na dálku. Terapii na dálku doporučuji zejména v akutních případech jako je operace, zranění, náhlá ztráta energie, fyzický nebo psychický diskomfort. Po zakoupení je třeba si domluvit termín - ideálně prosím telefonicky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy je vhodné terapii na dálku absolvovat?
Léčebnou energii je možné vyslat pro jakýkoliv druh obtíží a je vcelku jedno, zda jsou fyzického, mentálního, emocionálního nebo spirituálního rázu, a to na jakoukoliv vzdálenost. Zlepšení stavu může opět probíhat buď okamžitě nebo postupně v průběhu několika dnů - opět obdobně jako v případě akupunktury, Shiatsu nebo klasické rehabilitace. Příjemcova odpověď na energetický impuls může být velmi různorodá, tak, jako u jiných typů terapií. Člověk se může cítit plný energie, vnímat teplo, chlad, mravenčení nebo nezvyklé pocity v různých částech těla nebo naopak cítit zklidnění a relaxovat.

Jak terapie na dálku probíhá?
S terapeutem Richardem Jislem si nejprve domluvítě konkrétní termín - ideálně telefonicky - kontakty najdete v dolní části této stránky. V domluvený čas si zatelefonujete, vyslechnete si pokyny a pak už jen v klidu a pohodlí přijímáte vyslanou energii. Na konci sezení si můžet opět zatelefonovat a probrat své pocity, případně se domluvit na dalším postupu a termínu terapie. V průběhu sezení, které trvá zpravidla 20 minut, můžete být ve spojení na telefonu a na začátku a na konci si promluvit o vašich pocitech a obtížích, popřípadě o dalších krocích.