Tyčinky OLIBANUM bez chemických přísad

Kód: 948
Novinka
Neohodnoceno
56 Kč
Skladem

Tyto přírodní vonné tyčinky jsou vyrobeny v České republice. Jako ingredience pro výrobu směsi je použito olibanum a dřevěné uhlí. Tyčinky vůní připomínají františky, ale na rozdíl od nich jsou tyto vonné tyčinky zcela bez chemických přísad. V balení je 15 kusů tyčinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olibanum je vonná klejopryskyřice žluté barvy, získávaná z kmene carterova kadidlovníku (boswelia carteri), rostoucího v Somálsku a Ománu. U nás je olibanum známější pod názvem „kadidlo“. Staří Řekové pálili olibanum nejen při uctívání bohů nebo oslavách vítězství a jiných významných událostech, jako jsou svatby, hostiny a oslavy. Olibanum je jedna z nejlepších a nejsilnějších substancí pro odstranění mikrobů a nežádoucích pachů ze vzduchu. Například v místnosti, kde je spousta lidí a kouř z cigaret nebo zvířat, docílíme zapálením olibanové vonné tyčinky zmírnění zápachu, ale i pročištění atmosféry. Pálení olibana je velmi účinné pro odstranění stresu, uvolnění svalového napětí a pro navození pohody a klidu. Olibanum má velmi krásnou a nezapomenutelnou vůni. 

Obsah balení: 15 kusů

Země původu: Česká republika


Složení: olibanum, dřevěné uhlí


Návod na použití: Tyčinku zapalte a umístěte do stojánku. Nikdy nenechávejte tyčinky hořet bez dozoru. Tyčinky jsou širší než běžné vonné tyčinky. 

O výrobci ATELIER BLANCHE

Tyto vonné tyčinky vznikají v Lomu u Mostu. Jejich historie začala již roku 1996, ale dnešní podobu a vůni získaly až v roce 2003. Některé ingredience pro jejich výrobu majitelka velmi šetrně a pečlivě sbírá v okolních lesích, jiné kupuje ve specializovaných prodejnách, kam se dováží z Egypta a Sýrie.

Při výrobě vonných tyčinek se Atelier Blanche snaží, aby měly netradiční a originální vůni a dbá na jejich přírodní složení, čímž se odlišuje od ostatních tyčinek na našem trhu běžně dostupných. Jako vonné látky ve směsích používá výrobce pryskyřice modřínu opadavého a smrku ztepilého a nebo různé pryskyřice (olibanum, myrrhu, benzoe).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení