Tyčinky OLIBANUM bez chemických přísad

Kód: FYZ_948
Neohodnoceno
56 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tyto přírodní vonné tyčinky jsou vyrobeny v České republice. Jako ingredience pro výrobu směsi je použito olibanum a dřevěné uhlí. Tyčinky vůní připomínají františky, ale na rozdíl od nich jsou tyto vonné tyčinky zcela bez chemických přísad. V balení je 15 kusů tyčinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olibanum je vonná klejopryskyřice žluté barvy, získávaná z kmene carterova kadidlovníku (boswelia carteri), rostoucího v Somálsku a Ománu. U nás je olibanum známější pod názvem „kadidlo“. Staří Řekové pálili olibanum nejen při uctívání bohů nebo oslavách vítězství a jiných významných událostech, jako jsou svatby, hostiny a oslavy. Olibanum je jedna z nejlepších a nejsilnějších substancí pro odstranění mikrobů a nežádoucích pachů ze vzduchu. Například v místnosti, kde je spousta lidí a kouř z cigaret nebo zvířat, docílíme zapálením olibanové vonné tyčinky zmírnění zápachu, ale i pročištění atmosféry. Pálení olibana je velmi účinné pro odstranění stresu, uvolnění svalového napětí a pro navození pohody a klidu. Olibanum má velmi krásnou a nezapomenutelnou vůni. 

Obsah balení: 15 kusů

Země původu: Česká republika


Složení: olibanum, dřevěné uhlí


Návod na použití: Tyčinku zapalte a umístěte do stojánku. Nikdy nenechávejte tyčinky hořet bez dozoru. Tyčinky jsou širší než běžné vonné tyčinky. 

O výrobci ATELIER BLANCHE

Tyto vonné tyčinky vznikají v Lomu u Mostu. Jejich historie začala již roku 1996, ale dnešní podobu a vůni získaly až v roce 2003. Některé ingredience pro jejich výrobu majitelka velmi šetrně a pečlivě sbírá v okolních lesích, jiné kupuje ve specializovaných prodejnách, kam se dováží z Egypta a Sýrie.

Při výrobě vonných tyčinek se Atelier Blanche snaží, aby měly netradiční a originální vůni a dbá na jejich přírodní složení, čímž se odlišuje od ostatních tyčinek na našem trhu běžně dostupných. Jako vonné látky ve směsích používá výrobce pryskyřice modřínu opadavého a smrku ztepilého a nebo různé pryskyřice (olibanum, myrrhu, benzoe).

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…