Kosmetické tejpování

Kód: 1203/ONL
Neohodnoceno
3 000 Kč
Skladem
Varianta

Tento komplexní celodenní ONLINE kurz kosmetického tejpování je ideální pro kosmetičky, fyzioterapeuty, vizážisty, estetiky a kosmetické nadšence, kteří chtějí rozšířit své dovednosti a nabídnout svým klientům novou službu. Tento kurz pokrývá vše, co potřebujete vědět o kosmetickém tejpování, včetně jeho historie, principů fungování, použití kosmetických tejpů krok za krokem a názorných ukázek. Kurz je zakončen certifikátem o absolvování pod vedením Mgr. Richarda Jisla. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mgr. Richard Jisl a Markéta Ježková, distributoři značky CureTape pro Českou a Slovenskou republiku, vás provedou technikou kosmetického tejpování tak, abyste byli schopni nabídnout tuto službu svým klientům v rámci své praxe. Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, tento kurz je navržen tak, aby vám pomohl zvládnout umění kosmetického tejpování a posunout vaše dovednosti na další úroveň.

Co se v kurzu naučíte?

  • tejpování jednotlivých problematických částí obličeje a dekoltu (oči, čelo, ústa, krk, dekolt, tváře)
  • tejpování jizev na obličeji i těle pomocí CureTape beauty a Cross tejpů
  • jak na tejpování celulitidy
  • základy tejpování poprsí

Tento kurz za zvýhodněnou cenu je ONLINE - odkaz na vysílání vám zašleme emailem po zaplacení kurzu.
V ceně kurzu jsou zahrnuty tištěná skripta pro každého účastníka a tejpovací materiál, které Vám v případě ONLINE účasti zašleme. 

Po absolvování kurzu je možné se domluvit na velkoobchodních cenách a odběru tejpů a CureTape Beauty pro Vaše klienty/ky na eshopu www.beautytape.cz. 

Program kurzu: 

9:00 - 12:00 teoretická část
13:00 - 16:30 praktická část

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat! Kolegyně Markéta Ježková je k dispozici na telefonu denně 9 - 17:00 - +420 776 039 769.