Práce s kyvadlem pro pokročilé

Kód: VIRT_1281/NED
Neohodnoceno
4 200 Kč
Skladem
Varianta

Tento kurz je navazujícím kurzem k Základům práce s kyvadlem. V rámci tohoto jednodenního ONLINE kurzu pro pokročilé se naučíte zpracovat a čistit rodové zátěže, traumata z prenatálu, narození, dětství a puberty a pracovat s odpuštěním. Vysvětlíme si, co jsou "čakra cords" a jak a kdy je řešit. Naučíte se také jak si udělit "duchovní nakopnutí" a dostat se z případné emocionální krize rychle a bezbolestně. Prostor bude opět pro dotazy a praktické ukázky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah kurzu

Pro absolvování tohoto kurzu je nutné absolvovat první kurz - Základy práce s kyvadlem. V rámci tohoto jednodenního ONLINE kurzu se naučíte zpracovat a čistit rodové zátěže, traumata z prenatálu, narození, dětství a puberty a pracovat s odpuštěním. Vysvětlíme si, co jsou "čakra cords" a jak a kdy je řešit. Naučíte se také jak si udělit "duchovní nakopnutí" a dostat se z případné emocionální krize rychle a bezbolestně. Prostor bude opět pro dotazy a praktické ukázky. 

Rozvrh kurzu

Dopolední blok: 9:00 - 11:30
Odpolední blok:  12:30 - 15:00

Upozorňujeme, že z kurzu není pořizován video záznam!

Skripta

Pár dnů před kurzem Vám mailem pošleme skripta a tabulky, které slouží jako podklady pro kurz. Materiály mějte prosím vytištěné a připravené na kurz, budete je potřebovat. Na kurz je třeba mít připravené kyvadlo, které můžete zakoupit i v naší rehabilitaci v Liberci a v Praze. Nabídku našich vlastnoručně vyrobených kyvadel s energeticky silnými kameny Vám také rádi zašleme emailem. Při výběru kyvadla se ideálně řiďte pocity - to, ke kterému Vás to "táhne", je to pravé!