Základy práce s kyvadlem

Kód: VIRT_1137/SOB2
Neohodnoceno
4 200 Kč
Skladem
Varianta

Kyvadlo je prastarý nástroj, pomáhající komunikovat s Vyšším Já. Informačním centrem které máme všichni k dispozici v našem podvědomí. V rámci jednodenního ONLINE kurzu se naučíte základy práce s kyvadlem. Vysvětlíme si, jak kyvadlo používat, jak o něj pečovat a jaká jsou úskalí práce s kyvadlem. Podíváme se na to, jak s kyvadlem komunikovat tak, abyste dostávali smysluplné odpovědi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč kyvadlo?

Kyvadlo je prastarý nástroj, pomáhající komunikovat s Vyšším Já. Informačním centrem které máme všichni k dispozici v našem podvědomí. Vyšší Já je jakýsi soubor energetických informačních systémů, které nám zpřístupňují vědění, ke kterému jinak máme omezený přístup. Lze se k němu dostat také pomocí dalších aktivit: meditací, rozjímáním, channelingem, hapnózou atd. Práce s kyvadlem má svá pravidla a také svá omezení. Základy práce s kyvadlem se naučíte v tomto úvodním kurzu. 

Obsah kurzu

V rámci jednodenního ONLINE kurzu se naučíte základy práce s kyvadlem. Vysvětlíme si, jak kyvadlo používat, jak o něj pečovat a jaká jsou úskalí práce s kyvadlem. Podíváme se na to, jak s kyvadlem komunikovat tak, abyste dostávali smysluplné odpovědi. Zodpovíme si i otázky týkající se používání kyvadla pro zlepšení vašich vztahů, práce,, hojnosti i zdraví. Prostor bude pro dotazy a praktické ukázky. 

Rozvrh kurzu

Dopolední blok: 9:00 - 11:30
Odpolední blok:  12:30 - 15:00

Upozorňujeme, že z kurzu není pořizován video záznam!

Skripta

Pár dnů před kurzem Vám mailem pošleme skripta a tabulky, které slouží jako podklady pro kurz. Materiály mějte prosím vytištěné a připravené na kurz, budete je potřebovat. Na kurz je třeba mít připravené kyvadlo, které můžete zakoupit i v naší rehabilitaci v Liberci a v Praze. Nabídku našich vlastnoručně vyrobených kyvadel s energeticky silnými kameny Vám také rádi zašleme emailem. Při výběru kyvadla se ideálně řiďte pocity - to, ke kterému Vás to "táhne", je to pravé!