Celková analýza zdravotního stavu GDV

Kód: VIRT_1185
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem

Pokud hledáte zdravý základ života, tak je nejprve je nutné odhalit, v jaké kondici se právě nalézáte! Proto bych vám rád představil analýzu pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization (GDV), na kterou se u nás můžete objednat.Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění. Výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato elektronická záře je zachycena optickým CCD kamerovým systémem a převedena do digitálního počítačového souboru. Data z každého testu jsou převedena na unikátní “fotonický profil”, který je srovnáván s databází stovek tisíc datových záznamů s použitím desítek různých parametrických rozlišení. Výsledek je prezentován v digitální formě grafu. Snímky jsou pak mapovány pro různé orgány a systémy těla podle čínských energetických meridiánů. Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění.

Snímkování prstů

Každý jednotlivý prst vytváří originální energetický „otisk“, který převedený do přístrojového algoritmu, poskytne důležitá data o aktuálním stavu jednotlivých vnitřních orgánů testovaného. Obrázek, který je vytvořen v přístroji Bio-Well, je založen na myšlence koncepce akupunkturních bodů a je ověřen dvacetiletými klinickými zkušenostmi stovek praktiků s mnoha tisíci klientů. Proces skenování je rychlý a bezbolestný, pro všechny věkové kategorie. 

Energetické pole

Virtuální obraz energetického pole označuje slabá a silná místa organismu. Upozorňuje na skryté slabiny analyzovaného jedince, na které je potřeba se zaměřit.

Čakry

Zobrazení hlavních energetických center a jejich vyváženost. Je to důležité vodítko pro nasměrování kompenzačních cvičení i terapeutické péče.

 

Jin Jang

Přílišná zatuhlost nebo ochablost jsou 2 extrémy, na které může upozornit rovnováha elementů Jin-Jang.

Zdravotní stav

Praktické znázornění městnání nebo nedostatku energie v jednotlivých orgánech pomáhá specifikovat druh vhodné péče o ně.

 


Cena samostatného měření přístrojem a zaslání výsledků v PDF souboru na email je 500 Kč, cena detailní analýzy naměřených výsledků a následná osobní konzultace s Mgr. Richardem Jislem je 2000 Kč, je možné objednat se v Liberci nebo v Praze. 

Pro termín nás prosím kontaktujte telefonicky.