O FYZIOTERAPII

PROČ FYZIOTERAPIE?

Péče o naše zdraví nekončí preventivními prohlídkami u lékaře. Pravidelná masáž, cvičení a další terapeutické výkony mohou přispět k udržení dobré kondice, zlepšovat zdravotní stav, ale i včas odhalit zdravotní disbalance. Snadno je potom můžeme průběžně odstraňovat, pokud jim budeme věnovat dostatečnou pozornost. Tento přístup pomůže zvýšit vaši vnímavost ke svému zdraví a zároveň zvýšit rezistenci vůči únavě, stresu a vyčerpání.

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT

tricetilete zkusenosti...

Více než třicetileté zkušenosti v budování a upevňování zdraví

individualni pece o klienty

Individuální péči o klienty od vrcholových sportovců přes management až po rekonvalescenty

kombinace klasických...

Kombinaci klasických fyzioterapeutických postupů a alternativních přístupů

pomahame nasim klientum..

Pomáháme našim klientům získat ideální zdravotní stav a špičkovou kondici s ohledem na jejich aktuální možnosti, věk a dispozice

TEJPOVÁNÍ

Terapie založená na přikládání elastických pásek na kůži, svaly, klouby, šlachy, vazy a další části těla za účelem nastolit opětovnou rovnováhu organismu a to jak v oblasti rovnováhy funkce svalů, tak cirkulace tělních tekutin či správného držení těla. Aplikace speciální lepicí pásky způsobuje kontrakci odpovídajících svalů a zlepšení krevního oběhu, které u těchto svalů, které nejsou v harmonii se svým okolím, opět pomůže vyvážit. Cena hodinové terapie zahrnující zhodnocení zdravotního stavu,  mobilizaci, následné zatejpování a navrhnutí dalšího postupu je 2000 Kč. Terapie probíhají každý týden v Praze a v Liberci. Více se dočtete zde.

SHIATSU

Shiatsu je tlaková masáž, která je založená na principech orientální medicíny. Tlak je vyvíjen na tělo pomocí prstů, dlaní, loktů a dalších částí těla s cílem uvolnit zatuhlá místa, obnovit harmonické proudění krve a lymfy ve svalech, kůži a dalších tkáních. Masáž se provádí přes oblečení. Objednat se můžete každý týden do Liberce nebo do Prahy s týdenním předstihem. Cena hodinové masáže Mgr. Richardem Jislem je 4000 Kč. 

ANALÝZA GDV

Analýza pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization - výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou. Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění. Cena samostatného měření přístrojem a zaslání výsledků v PDF souboru na email je 500 Kč, cena detailní analýzy naměřených výsledků a následná osobní konzultace s Mgr. Richardem Jislem je 2000 Kč, je možné objednat se v Liberci nebo v Praze.  Více si o této metodě můžete přečíst zde.

tejpovani
minimotion

Spolupracují s námi

Eva Vrabcová Nývltová

ATLETKA A BĚŽKYNĚ NA LYŽÍCH

eva_vrabcova_nyvltova

Jessica Jislová

ČESKÁ REPREZENTANTKA V BIATLONU

jessica_jislova

David Bakeš

SNOWBOARDCROSSOVÝ OLYMPIONIK

david_bakes