O FYZIOTERAPII

PROČ FYZIOTERAPIE?

Péče o naše zdraví nekončí preventivními prohlídkami u lékaře. Pravidelná masáž, cvičení a další terapeutické výkony mohou přispět k udržení dobré kondice, zlepšovat zdravotní stav, ale i včas odhalit zdravotní disbalance. Snadno je potom můžeme průběžně odstraňovat, pokud jim budeme věnovat dostatečnou pozornost. Tento přístup pomůže zvýšit vaši vnímavost ke svému zdraví a zároveň zvýšit rezistenci vůči únavě, stresu a vyčerpání.

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT

tricetilete zkusenosti...

Více než třicetileté zkušenosti v budování a upevňování zdraví

individualni pece o klienty

Individuální péči o klienty od vrcholových sportovců přes management až po rekonvalescenty

kombinace klasických...

Kombinaci klasických fyzioterapeutických postupů a alternativních přístupů

pomahame nasim klientum..

Pomáháme našim klientům získat ideální zdravotní stav a špičkovou kondici s ohledem na jejich aktuální možnosti, věk a dispozice

TEJPOVÁNÍ

Terapie založená na přikládání elastických pásek na kůži, svaly, klouby, šlachy, vazy a další části těla za účelem nastolit opětovnou rovnováhu organismu a to jak v oblasti rovnováhy funkce svalů, tak cirkulace tělních tekutin či správného držení těla. Aplikace speciální lepicí pásky způsobuje kontrakci odpovídajících svalů a zlepšení krevního oběhu, které u těchto svalů, které nejsou v harmonii se svým okolím, opět pomůže vyvážit.

SHIATSU

Shiatsu je tlaková masáž, která je založená na principech orientální medicíny. Tlak je vyvíjen na tělo pomocí prstů, dlaní, loktů a dalších částí těla s cílem uvolnit zatuhlá místa, obnovit harmonické proudění krve a lymfy ve svalech, kůži a dalších tkáních. Masáž se provádí přes oblečení.

MINIMOTION

Multifunkční tréninkový systém s mnohostranným využitím pro celé tělo. Jednoduché použití od počátku až k úplnému ukončení rehabilitační péče. Lze úspěšně aplikovat během rehabilitace, fysioterapie, ergoterapie, ve sportu i v nemocnicích.

ANALÝZA GDV

Analýza pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization - výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou. Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění. Více si o této metodě můžete přečíst zde.

tejpovani
minimotion

Spolupracují s námi

Eva Vrabcová Nývltová

ATLETKA A BĚŽKYNĚ NA LYŽÍCH

eva_vrabcova_nyvltova

Jessica Jislová

ČESKÁ REPREZENTANTKA V BIATLONU

jessica_jislova

David Bakeš

SNOWBOARDCROSSOVÝ OLYMPIONIK

david_bakes

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení