O ALTERNATIVNÍ TERAPII

PROČ POUŽÍVÁM ALTERNATIVNÍ POSTUPY?

Už tisíce let před námi používaly jiné kultury nejrůznější terapeutické metody, které mohou dnešní klasickou medicínu doplnit, nebo i v některých případech zcela nahradit. K překvapení mnoha konzervativců i sami moderní vědci nyní docházejí k závěrům, že člověk se jako celek neskládá pouze z kostí, svalů a mozku. Já osobně jsem si tím za svou více než třicetiletou praxi zcela jistý.

KAŽDÝ JSME JINÝ

Za svůj dosavadní život jsem se setkal s mnoha úžasnými lidmi z celého světa, kteří mi předali svou moudrost, zkušenosti a techniky, které pomáhají tisícům lidí na celém světě, i mým klientům. Každý jsme jiný - vyrůstali jsme a žijeme v odlišném prostředí a vědomě či nevědomě si neseme různé zátěže. Ať už z minulosti, z našeho okolí nebo vztahů. Proto je třeba přístupovat ke každému životnímu příběhu individuálně, včetně výběrů té nejvhodnější metody.

richardjisl

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT:

Práce s kyvadlem

Siderické kyvadlo snímá jemné impulsy z podvědomí a díky tomu napomáhá terapeutovi nacítit se na klienta i údalosti v jeho životě. Pomocí informačního kyvadla je možné odbokovat negativní překážky jakéhokoliv původu, navodit harmonii do partnerských i pracovních vztahů, zbavit se rodových zátěží determinujících naše životy nebo vytvořit energetickou ochranu.

Hodinová terapie (osobně či na dálku): 1 500 Kč

Feng Shui

Váš domov je vaše druhá kůže. Zároveň je to místo, ve kterém máte načerpat síly, cítit se v bezpečí a prožívat ty nejšťastnější okamžiky vašeho života. Pokud to tak není, život se změní ve smutou rutinu. A kde potom načerpáte síly? Disharmonické vlivy je možné odstranit různými technikami od energetického očistění prostoru, přes umístění léčivých kamenů až po změnu rozmístění nábytku. Feng Shui lze využít i v rámci pozemku, pokud se například rozhodujete, kde postavit dům.

Feng Shui: od 4 500 Kč (nákup nápravných prostředků a cestovné není zahrnuto v ceně, komerční objekty po domluvě)

Práce s energií

Energie je vše kolem nás. Často si neuvědomujeme, jak obrovský vliv na náš život mají pozitivní nebo negativní energetické vlivy - ať už od lidí nebo věcí. Zároveň je ale energie naším primárním zdrojem. Jeho projevy, se kterými můžeme pracovat jsou například čakry a meridiány. Jejich vyladěním se klient dostane do harmonie, která se pro něj může stát vodítkem jak na sobě dál pracovat.

Energetická terapie (osobně či na dálku) od 800 Kč/20 minut Komplexní energetická harmonizace: 2 500 Kč/hodina