O ALTERNATIVNÍ TERAPII

PROČ POUŽÍVÁM ALTERNATIVNÍ POSTUPY?

Už tisíce let před námi používaly jiné kultury nejrůznější terapeutické metody, které mohou dnešní klasickou medicínu doplnit, nebo i v některých případech zcela nahradit. K překvapení mnoha konzervativců i sami moderní vědci nyní docházejí k závěrům, že člověk se jako celek neskládá pouze z kostí, svalů a mozku. Já osobně jsem si tím za svou více než třicetiletou praxi zcela jistý.

KAŽDÝ JSME JINÝ

Za svůj dosavadní život jsem se setkal s mnoha úžasnými lidmi z celého světa, kteří mi předali svou moudrost, zkušenosti a techniky, které pomáhají tisícům lidí na celém světě, i mým klientům. Každý jsme jiný - vyrůstali jsme a žijeme v odlišném prostředí a vědomě či nevědomě si neseme různé zátěže. Ať už z minulosti, z našeho okolí nebo vztahů. Proto je třeba přístupovat ke každému životnímu příběhu individuálně, včetně výběrů té nejvhodnější metody.

richardjisl

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT:

Práce s kyvadlem

Siderické kyvadlo snímá jemné impulsy z podvědomí a díky tomu napomáhá terapeutovi nacítit se na klienta i údalosti v jeho životě. Pomocí informačního kyvadla je možné odbokovat negativní překážky jakéhokoliv původu, navodit harmonii do partnerských i pracovních vztahů, zbavit se rodových zátěží determinujících naše životy nebo vytvořit energetickou ochranu. Cena hodinové konzultace 2500 Kč. Více informací se dozvíte zde

Feng Shui

Váš domov je vaše druhá kůže. Zároveň je to místo, ve kterém máte načerpat síly, cítit se v bezpečí a prožívat ty nejšťastnější okamžiky vašeho života. Pokud to tak není, život se změní ve smutou rutinu. A kde potom načerpáte síly? Disharmonické vlivy je možné odstranit různými technikami od energetického očistění prostoru, přes umístění léčivých kamenů až po změnu rozmístění nábytku. Feng Shui lze využít i v rámci pozemku, pokud se například rozhodujete, kde postavit dům. Cena je individuální podle velikosti domu/bytu. 

Práce s energií

Energie je vše kolem nás. Často si neuvědomujeme, jak obrovský vliv na náš život mají pozitivní nebo negativní energetické vlivy - ať už od lidí nebo věcí. Zároveň je ale energie naším primárním zdrojem. Jeho projevy, se kterými můžeme pracovat jsou například čakry a meridiány. Jejich vyladěním se klient dostane do harmonie, která se pro něj může stát vodítkem jak na sobě dál pracovat. Cena 20minutové terapie posílání energie Pangu Shengong je 1000 Kč. Objednat se můžete zde