Terapie kyvadlem

Kód: 143
Neohodnoceno
2 000 Kč
Skladem

Hodinová terapie kyvadlem, během které lze pracovat a zpracovávat rodové zátěže, traumata z dětství a dospívání, minulé životy, vztahy s blízkými a mnoho dalšího. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace obsažené v různých strukturách našeho těla mohou být negativně nastavené vlivem našich předků, životních traumat, nadmíry stresu a mnoha dalších vlivů. Běžné terapeutické prostředky do této úrovně "nevědomí" neproniknou. Proto jsem pro klasickou fyzioterapii i rehabilitaci začal využívat alternativní postupy, které v mnoha případech nesmírně usnadňují a urychlují celý proces regenerace, uzdravení.

Díky kyvadlu lze například pracovat s dávno zasutými vzpomínkami, potlačeným vztekem, vytěsněnými traumaty z dětství a dalšími emocemi, které mohou způsobovat dlouhodobé svalové napětí nebo vleklé depresivní stavy.

Jak terapie kyvadlem funguje?

Ihned po početí a následně narození se začnou do různých úrovní vašeho fyzického, emocionálního nebo třeba energetického těla implementovat nejrůznější informace. I vaše buňky, kosti nebo vlasy jsou nositelé informací! Stejně jako DNA! Tyto všechny informace, chcete-li energetické vibrace, pak mají v průběhu našeho života nesmírný vliv na naše chování, myšlení, nebo třeba i rozhodování. Bohužel si velkou většinu z nich nejsme schopni vědomě vybavit, a tak jsme „zakletí“ v různých zacykleních, ničivých stereotypech chování a uvažování, ale i vidění světa. Většinou jsou to všechny ty situace, které si sami pro sebe vysvětlujete slovy: „Ale já si prostě nemohu pomoct!“

Ve chvíli, kdy vám kyvadlo pomůže tyto informace z nevědomí vytáhnout na světlo, je zkušený terapeut schopen tuto informaci „vyčistit“. To znamená smazat tuto nevyhovující informaci z vašeho podvědomí a nahradit ji novou, prospěšnější, více vyhovující. V tomto okamžiku už jsme schopni zapojit do procesu naše uvažování a hlavně vůli – už máme kam nasměrovat náš vytvořený ZÁMĚR!

Kdy uvidím výsledky?

Zvláštností je, že naše fyzické tělo má pomalejší vibrační pole než naše mysl. Jeho reálné časy se pohybují v řádu minut, hodin, i měsíce – každý jsme jiný. Proto některé informace stačí vyčistit jednou, některé jsou uloženy na několika úrovních a tak se k nim v rámci terapií vracíme znovu a znovu. Často to jsou například právě traumata z dětství, prenatálu nebo porodu.

Terapie kyvadlem trvá většinou hodinu a mohlo by se zdát, že je to „one man show“ terapeuta a nic netušícího klienta. Opak je ale pravdou. Klient je ten, kdo se postupně rozpomíná a vrací se k ne vždy příjemným chvílím svého života. Pro mě i pro klient je tato detektivní spolupráce nesmírně inspirující a zajímavá.

Terapii kyvadlem lze absolvovat kdykoliv a kdekoliv

Terapii kyvadlem můžete absolvovat online, v podstatě odkudkoliv na světě. Chcete odlehčit vašemu podvědomí, dořešit komplikovaný vztah s rodiči nebo konečně odpustit bývalému partnerovi? Zkuste kyvadlo. Budete příjemně překvapeni. Stejně jako já…

Na terapii kyvadlem se prosím objednávejte telefonicky nebo mailem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení