Bachovy esence ve spreji BIO - spánek (30 ml)

Kód: FYZ_979
Neohodnoceno
Značka: Elixirs & Co
340 Kč
Skladem

Máte problémy s usínáním? Budíte se uprostřed noci? Sprej s unikátní kombinací Bachových květových esencí a esenciálních olejů v BIO kvalitě navozuje zklidňující atmosféru pro spánek a relaxaci. Přispívá k pročištění aury a energetického pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte problémy s usínáním? Budíte se uprostřed noci? Sprej s unikátní kombinací Bachových květových esencí a esenciálních olejů v BIO kvalitě navozuje zklidňující atmosféru pro spánek a relaxaci. Přispívá k pročištění aury a energetického pole.

Bachovy květové esence: Snědek okoličnatý, Bílý kaštan, Červený kaštan, Sporýš lékařský, Topol osika.

Esenciální oleje: Amyris, sladký pomeranč, Petitgrain, Litsea cubeba, Neroli, Magnolia.

Složení (INCI): ALKOHOL DENAT, VODA (AQUA), VŮNĚ (PARFUM), ALKOHOL, AESCULUS HIPPOCASTANUM (CHESTNUT BUD) EXTRAKT Z BUD, AESCULUS CARNEA (ČERVENÝ Kaštan) KVĚTOVÝ EXTRAKT, ORNITHOGALLUM UMBELLATUM (STAR ​​OF FLOWERUSPENTRE) FLOWLAWERHEMENT , KVĚTOVÝ EXTRAKT VERBENA OFFICINALIS (VERVAIN), LIMONEN, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLÁT, FARNESOL, GERANIOL.

Použití: Nastříkejte 5 až 10krát kolem sebe. Ideálně použijte před spaním k jemnému provonění místnosti, případně před meditací nebo relaxací. Sprej obsahuje esence pro relax a zklidnění. Pomáhá také v případě, že se uprostřed noci probudíte a nemůžete usnout. Ideální je mít lahvičku na nočním stolku. Vhodné pro použití i u dětí - krásně se před spaním zklidní. 

Doplňkové parametry

Kategorie: BACHOVY ESENCE
Hmotnost: 0.1 kg