Pokojová vůně ve spreji Bach organic - spánek - 30 ml

Kód: 979
Neohodnoceno
340 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Máte problémy s usínáním? Budíte se uprostřed noci? Pokojový sprej organických Bachových esencí a esenciálních olejů navozuje zklidňující atmosféru pro spánek a relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak a kdy sprej používat?

Nastříkejte 5 až 10krát kolem sebe nebo v místnosti. Ideálně použijte před spaním k jemnému provonění místnosti, případně před meditací nebo relaxací. Bachovy esence obsažené v tomto pokojovém spreji obsahují esence pro relax a zklidnění. Pomáhá také v případě, že se uprostřed noci probudíte a nemůžete usnout. Proto je ideální mít lahvičku na nočním stolku. Vhodné pro použití i u dětí - krásně se před spaním zklidní. 

Bachovy esence:

Betlémská hvězda, Bílý kaštan, Červený kaštan, Vervain, Aspen. Esenciální oleje: Anyris, Sladký pomeranč, Petitgrain, Litsea cubeba, Neroli, Magnolia.

Balení:

Rozprašovací láhev s obsahem 30 ml v kartonové krabičce.

Výrobce:

Elixirs & co ve Francii.

Ingredience (INCI)

ALKOHOL DENAT, VODA (AQUA), VŮNĚ (PARFUM), ALKOHOL, AESCULUS HIPPOCASTANUM (CHESTNUT BUD) EXTRAKT Z BUD, AESCULUS CARNEA (ČERVENÝ Kaštan) KVĚTOVÝ EXTRAKT, ORNITHOGALLUM UMBELLATUM (STAR ​​OF FLOWERUSPENTRE) FLOWLAWERHEMENT , KVĚTOVÝ EXTRAKT VERBENA OFFICINALIS (VERVAIN), LIMONEN, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLÁT, FARNESOL, GERANIOL.