Bachovy esence ve spreji BIO - urgence (30 ml)

Kód: FYZ_0452
Neohodnoceno
Značka: Elixirs & Co
330 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Sprej s unikátní kombinací Bachových květových esencí a esenciálních olejů v BIO kvalitě. Přináší okamžitou úlevu, zmírňuje napětí či bolest při náhlých obtížích. Přispívá k pročištění aury a energetického pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprej s unikátní kombinací Bachových květových esencí a esenciálních olejů v BIO kvalitě. Přináší okamžitou úlevu, zmírňuje napětí či bolest při náhlých obtížích. Zároveň výborně funguje, pokud potřebujete osvěžit a vzpružit. Příjemná jemně citrónová vůně, která osvěžuje a přitom zklidňuje. Přispívá k pročištění aury a energetického pole.

Bachovy květové esence: Bílá lesní réva, Snědek okoličnatý, Chmerek roční, Devaterník penízkovitý, Netýkavka žlázonosná, Plané jablko, Slíva třešňová.

Esenciální oleje: Sauge Sclarée, Máta, Levandule, Exotická verbena.

Složení (INCI): Alkohol denat, Voda (aqua), Parfém (Parfém), Alkohol, Extrakt z květu Clematis Vitalba (Clematis), Extrakt z květu Ornithogalum umbellatum (Hvězda betlémská), Extrakt z květu netýkavky žláznaté (Impatiens glandulifera), Extrakt z květu Scleranthus Anuus (Scleranthus Anuus), Extrakt z květů Helianthemum nummularium (Rock rose), Extrakt z květů Malus sylvestris (Krabí jablko), Extrakt z květů Prunus cerasifera (Třešňová švestka), Citral, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol.

Použití: Nastříkejte 5 až 10krát kolem sebe nebo v místnosti.

Upozornění: Vyhněte očnímu kontaktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: BACHOVY ESENCE
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…