Pokojová vůně ve spreji Bach organic - urgent - 30 ml

Kód: 669
Neohodnoceno
330 Kč
Skladem

Pokojový sprej s obsahem organických Bachových esencí a esenciálních olejů. Přináší okamžitou úlevu, zmírňuje napětí či bolest při náhlých obtížích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak a kdy sprej používat?

Nastříkejte 5 až 10krát kolem sebe nebo v místnosti. Vhodné obzvlášť k očištění prostoru od negativních energií a k očištění aury. Zároveň výborně funguje, pokud potřebujete osvěžit a vzpružit. Příjemná jemně citrónová vůně, která osvěžuje a přitom zklidňuje. Bachovy esence jsou zcela přírodní. Při použití se vyhněte očnímu kontaktu.

Bachovy esence:

Clématis, Betlémská hvězda, Scleranthus, Skalní růže, Impatiens, Krabí jablko, Třešňová švestka. Esenciální oleje: Sauge Sclarée, Máta, Levandule, Exotická verbena.

Balení:

Rozprašovací láhev s obsahem 30 ml v kartonové krabičce.

Výrobce:

Elixirs & co ve Francii.

Ingredience (INCI)

Alkohol denat, Voda (aqua), Parfém (Parfém), Alkohol, Extrakt z květu Clematis Vitalba (Clematis), Extrakt z květu Ornithogalum umbellatum (Hvězda betlémská), Extrakt z květu netýkavky žláznaté (Impatiens glandulifera), Extrakt z květu Scleranthus Anuus (Scleranthus Anuus), Extrakt z květů Helianthemum nummularium (Rock rose), Extrakt z květů Malus sylvestris (Krabí jablko), Extrakt z květů Prunus cerasifera (Třešňová švestka), Citral, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol.