Analýza GDV prozradí, v jaké jste kondici!

Pokud hledáte zdravý základ života, tak je nejprve je nutné odhalit, v jaké kondici se právě nalézáte! Proto bych vám rád představil analýzu pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization, na kterou se u nás můžete objednat. Výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou.

Tato elektronická záře je zachycena optickým CCD kamerovým systémem a převedena do digitálního počítačového souboru. Data z každého testu jsou převedena na unikátní “fotonický profil”, který je srovnáván s databází stovek tisíc datových záznamů s použitím desítek různých parametrických rozlišení. Výsledek je prezentován v digitální formě grafu. Snímky jsou pak mapovány pro různé orgány a systémy těla podle čínských energetických meridiánů. Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění.

Snímkování prstů

Každý jednotlivý prst vytváří originální energetický „otisk“, který převedený do přístrojového algoritmu, poskytne důležitá data o aktuálním stavu jednotlivých vnitřních orgánů testovaného.

Energetické pole

Virtuální obraz energetického pole označuje slabá a silná místa organismu. Upozorňuje na skryté slabiny analyzovaného jedince, na které je potřeba se zaměřit.

 

Čakry

Zobrazení hlavních energetických center a jejich vyváženost. Je to důležité vodítko pro nasměrování kompenzačních cvičení i terapeutické péče.

Jin Jang

Přílišná zatuhlost nebo ochablost jsou 2 extrémy, na které může upozornit rovnováha elementů Jin-Jang.

Zdravotní stav

Praktické znázornění městnání nebo nedostatku energie v jednotlivých orgánech pomáhá specifikovat druh vhodné péče o ně.


Cena analýzy a následné konzultace je 1600 Kč, je možné objednat se v Liberci nebo v Praze. Pro objednání mě prosím telefonicky kontaktujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení