Čínské meditační koule SLUNCE a MĚSÍC

Kód: FYZ_771
Neohodnoceno
230 Kč
Skladem

To, co vypadá jako obyčejná hra, kdy v dlaních otáčíte dvěma kovovými koulemi, je ve skutečnosti jakousi léčebnou technikou. Životní energie proudící naším tělem se nazývá ČCHI. Tato energie je vedena přes meridiány, energetické kanály uvnitř našeho těla; ty jsou spojeny s tělesnými orgány a smysly. V dlaních jsou také energetické body a otáčením kuliček v rukou se tyto body stimulují a uvolněná energie proudí přes meridiány do všech částí těla. Tímto způsobem lze dosáhnout uzdravení a harmonizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meditačních koulí se vyrábí mnoho velikostí. Je dobré začít s menšími; snažte se kuličky kutálet střídavě doleva a doprava. Pokud to jde dobře, zkuste kuličky válet, aniž by se navzájem dotýkaly. Až tuto dovednost zvládnete, přejděte na větší velikost. S těmi se je můžete naučit otáčet i na konečcích prstů. Po nějaké době si všimnete, že vaše ruce a prsty jsou pružnější.

Meditační koule mají původ v čínské medicíne

Po mnoho staletí se tyto zdravotní kuličky používají v čínské medicíně, aby podpořily pružnost a prokrvení rukou a prstů. Tím, že necháte kuličky kroužit kolem sebe v jedné ruce, dlaň vaší ruky je masírována a stimulována současně. Pravidelně byste měli měnit směr a ruku. Uvolněním energetických rezerv lze dosáhnout holistického pocitu pohody. Zvýší se schopnost koncentrace a vnitřní síla.

Uvnitř zdravotních kuliček je zvukový mechanismus, který vydává jemný zvuk.

Balení

Každá zdravotní kulička má průměr cca 4 cm. Dodávají se v sadě po dvou, v polstrované brokátové krabičce s krásným čínským hedvábím. Ocelové pochromované kuličky se snadno udržují, zvláště pokud jste aktivním praktikujícím. Pokud se chystáte nechat koule nějakou dobu neaktivní, zacházejte s nimi jako s chromem na vašem autě. Stačí na jejich povrch použít lehký olej nebo automobilový vosk, abyste zabránili tvorbě rzi. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO RADOST
Hmotnost: 0.1 kg