Čínské meditační koule JIN a JANG

Kód: 771
Novinka
Neohodnoceno
230 Kč
Skladem

To, co vypadá jako obyčejná hra, kdy v dlaních otáčíte dvěma kovovými koulemi, je ve skutečnosti jakousi léčebnou technikou. Životní energie proudící naším tělem se nazývá ČCHI. Tato energie je vedena přes meridiány, energetické kanály uvnitř našeho těla; ty jsou spojeny s tělesnými orgány a smysly. V dlaních jsou také energetické body a otáčením kuliček v rukou se tyto body stimulují a uvolněná energie proudí přes meridiány do všech částí těla. Tímto způsobem lze dosáhnout uzdravení a harmonizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meditačních koulí se vyrábí mnoho velikostí. Je dobré začít s menšími; snažte se kuličky kutálet střídavě doleva a doprava. Pokud to jde dobře, zkuste kuličky válet, aniž by se navzájem dotýkaly. Až tuto dovednost zvládnete, přejděte na větší velikost. S těmi se je můžete naučit otáčet i na konečcích prstů. Po nějaké době si všimnete, že vaše ruce a prsty jsou pružnější.

Meditační koule mají původ v čínské medicíne

Po mnoho staletí se tyto zdravotní kuličky používají v čínské medicíně, aby podpořily pružnost a prokrvení rukou a prstů. Tím, že necháte kuličky kroužit kolem sebe v jedné ruce, dlaň vaší ruky je masírována a stimulována současně. Pravidelně byste měli měnit směr a ruku. Uvolněním energetických rezerv lze dosáhnout holistického pocitu pohody. Zvýší se schopnost koncentrace a vnitřní síla.

Uvnitř zdravotních kuliček je zvukový mechanismus, který vydává jemný zvuk.

Balení

Každá zdravotní kulička má průměr cca 4 cm. Dodávají se v sadě po dvou, v polstrované brokátové krabičce s krásným čínským hedvábím. Ocelové pochromované kuličky se snadno udržují, zvláště pokud jste aktivním praktikujícím. Pokud se chystáte nechat koule nějakou dobu neaktivní, zacházejte s nimi jako s chromem na vašem autě. Stačí na jejich povrch použít lehký olej nebo automobilový vosk, abyste zabránili tvorbě rzi. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení