CureTape® Přehedný průvodce kineziologickým tejpováním

Kód: FYZ_1176
Neohodnoceno
Značka: CureTape
360 Kč
Skladem

Zatejpujte si vlastní zranění! Užitečný průvodce, který srozumitelně vysvětluje, jak zalepit 30 nejčastějších zranění a problémů. Kniha obsahuje 176 stran s více než 200 fotografiemi a ilustracemi. Pomocí QR kódů můžete sledovat také instruktážní videa. Kniha je v anglickém jazyce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je určena lidem, kteří se chtějí naučit tejpovat. V této užitečné příručce je řada běžných úrazů, u kterých může kineziologická páska pomoci, pokud je aplikována správnou technikou. Tyto tejpovací aplikace lze použít při sportu nebo při každodenních činnostech bez bolesti. 176 stran s 30 lepicími aplikacemi, přehledných s více než 200 instruktážními fotografiemi a ilustracemi krok za krokem.

Špičkový průvodce kineziologickým tejpováním

Možná vás už techniku tejpování naučil terapeut na kurzu - v takovém případě je tato kniha dobrým zdrojem, jak si vše v klidu zopakovat. Nebo možná vaše léčba u terapeuta skončila, ale vy byste rádi v tejpování pokračovali, abyste mohli bezbolestně sportovat nebo normálně fungovat ve svých každodenních činnostech.

Christina Peter, zkušená fyzioterapeutka a instruktorka tejpování, vysvětluje krok za krokem, jak tejpovat více než 30 stížností. K dispozici jsou jasné pokyny a obrázky, aby to bylo co nejjasnější. S QR kódem můžete také zhlédnout instruktážní video ke každému zranění.

 

Informace CureTape® Nejlepší průvodce kineziologickým tejpováním:

ISBN/EAN: 9789081936330.
Autor: Christina Peter.
Ilustrátor: Ellen Gözel.
Počet stran: 176.
Jazyk angličtina
Rozměry: 13,5 cm x 20,5 cm x 1,2 cm.
První vydání: červenec 2022.

Doplňkové parametry

Kategorie: ODBORNÁ LITERATURA
Hmotnost: 0.1 kg