CureTape® startovací balíček

Kód: FYZ_1164
Neohodnoceno
Značka: CureTape
1 190 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tento úvodní výhodný balíček CureTape je perfektní způsob, jak začít s kineziologickým tejpováním. Toto balení obsahuje tři role CureTape, což je silná a flexibilní elastická kineziologická páska ideální pro prevenci a zotavení se ze zranění. V balíčku najdete dále profesionální nůžky a přehlednou brožuru v anglickém jazyce, která ale obsahuje QR kódy s odkazy na návodná tejpovací videa na internetu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CureTape® startovací balíček obsahuje:

1 x CureTape® Classic (5 cm x 2,5 m)

Řada CureTape® Classic je nejznámější a nejpoužívanější kineziologická páska v Evropě. Používá ji mnoho fyzioterapeutů a dalších lékařských odborníků. Na rozdíl od jiných značek vyniká CureTape® kvalitou materiálu. 

1 x CureTape® Sports (5 cm x 2,5 m)

Budete s kineziologickým tejpem hodně sportovat nebo ho potřebujete aplikovat na části těla, kde se například hodně potíte? Pak je pro vás CureTape® Sports tou nejlepší volbou. Tato kineziologická páska je vyrobena z prodyšné viskózy na rozdíl od bavlny v naší řadě Classic. Proto je na dotek mnohem měkčí, rychleji schne a má extra silnou voděodolnou vrstvu. Díky této kombinaci je tento kineziologický tejp ideální pro použití při extrémních sportech nebo při plavání.

1 x CureTape® Art (5 cm x 2,5 m)

Design kineziologické pásky CureTape Art je vyroben podle unikátního tiskového procesu, barvivo je zcela absorbováno do vláken. Bavlna je hladká a pružná. 

1 x CureTape® Soft dotykové nůžky

Nůžky CureTape jsou vysoce kvalitní a perfektní pro stříhání tejpů CureTape. Nůžky mají měkkou rukojeť a zbytky lepidla lze snadno odstranit.

1 x The Ultimate Taping Guide

Tuto knihu kineziologického tejpování napsala známá instruktorka tejpování Christina Peter. Jedná se o velmi užitečného průvodce, který vysvětluje, jak zalepit 30 zranění a problematických partií. Kniha obsahuje 176 stran s více než 200 fotografiemi a ilustracemi. Pomocí QR kódů můžete sledovat také instruktážní videa online.

Doplňkové parametry

Kategorie: TEJPY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…