Harmonizační tyčinka do vody "Vnitřní balanc"

Kód: FYZ_1300
Neohodnoceno
420 Kč
Skladem

Skleněná tyčinka k harmonizaci pitné vody s drtí kamenné soli halit. Jednoduše tyčinku vložíte do džbánu s vodou a necháte působit. Halit podporuje vnitřní rovnováhu a harmonii. Vhodné i jako krásný originální dárek! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Halit

Čistý jako křišťál a plný síly jako diamant.  Kamenná sůl je díky své jedinečné krystalické mřížce doslova mistrovské dílo přírody. Halit podporuje vnitřní rovnováhu, harmonii a čištění. Už ve starověku se kusy této vzácné soli používaly jako silové a léčivé kameny. 

Jak používat

Umístěte dobře opláchnutou skleněnou tyčinku do nádoby nebo karafy naplněnou pitnou neperlivou vodou a nechte ji působit 15 - 30 minut. Karafu pak můžete postupně doplňovat. V případě potřeby můžete tyčinku opatrně opláchnout vodou nebo jemným octovým roztokem.

Drahokamová voda

Drahokamová voda, voda nabitá a harmonizovaná drahými kameny, může být použita pro různé účely. Může být použit jako voda do koupele, k pití, jako ústní voda, ve spreji k čištění místností, aury nebo meridiánů. Německá křesťanská mystička a přírodovědkyně Hildegarda von Bingen přišla s mnoha aplikacemi drahokamové vody. Drahokamová voda má pozitivní vliv na tělesné, duševní i duchovní úrovni. Drahokamová voda navíc údajně působí energeticky rychleji a intenzivněji než přiložení drahokamu přímo na tělo.

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg