Kniha MTC® Kineziologické tejpování psů

Kód: FYZ_1173
Neohodnoceno
Značka: CureTape
670 Kč
Skladem

Tento užitečný průvodce vám ukáže, jak lze kineziologickou tejpovací pásku použít k léčbě psů. Díky obsahu krok za krokem se tato kniha snadno naučí, jak si poradit s konkrétními zranění a další stavy, které se nejčastěji vyskytují u psů. Kniha poskytuje podrobné popisy konkrétních aplikací kineziologického tejpování, takže si můžete být jisti, že pro svého psa používáte tu nejlepší možnou léčbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha „Kineziologické tejpování pro psy“ jasně vysvětluje nejdůležitější aplikace a terapeutické možnosti použití veterinárních tejpů VetkinTape®

  • Kniha obsahuje základy kineziologického tejpování, způsoby působení, indikace a kontraindikace, praktické tipy, hlavní aplikace používané u psů, typy řezů atd.
  • Obsah instrukcí jasně popisuje, jak pásku aplikovat, požadovaný stupeň napětí a různé oblasti použití tejpu. Po prostudování knihy budete schopni individuálně ošetřovat psy pomocí vhodných technik tejpování.
  • Vysoce kvalitní ilustrované obrázky ukazují postup tejpování krok za krokem.

Veterinární kineziologická páska VetkinTape®

VetkinTape® je spolehlivý produkt. Je certifikován TÜV a vyvinut speciálně pro veterinární profesionály. Podporou těla zvířete a zlepšením pohybu může VetkinTape® snížit bolest a zlepšit kvalitu života vašeho chlupatého přítele nebo pacienta. Aplikujte tejp jako doplňkovou metodu kombinovanou s fyzioterapií zvířat nebo jako samostatnou léčebnou metodu. Kupte si VetkinTape® nyní a začněte dávat zvířatům život bez bolesti, jaký si zaslouží!

Informační kniha MTC „Kineziologický tejpování pro psy“:

ISBN/EAN 978-90-825826-3-5
Autor: Solange Mikail
Ilustrátoři: Camila Morandini a Andréa Guimarães
Lékařský tejpovací návod s 288 fotografiemi (celobarevný)
Stránky: 111
Rozměr: 11,5 x 25 x 1,2 cm
Hmotnost: 472 gramů
Jazyk: angličtina
První vydání: červenec 2022

Doplňkové parametry

Kategorie: ODBORNÁ LITERATURA
Hmotnost: 0.1 kg