Měděná lahev OHM

Kód: 759
Neohodnoceno
Značka: Yogi & Yogini
630 Kč
Skladem

Měděné lahve Yogi & Yogini jsou vyrobeny z mědi (tamba), která se v Indii používá již více než 2000 let. Podle ájurvédy, starověkého umění v Indii, přináší pití vody uložené v měděné láhvi rovnováhu ve třech energiích – známých jako dóša (prvky vzduchu Vata, prvky vody Kappa a prvky ohně Pitta), které cirkulují uvnitř člověka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

• Požitek z pití čisté vody
• Vhodné pouze pro vodu. Ne pro mléko, citrusy a kyselé tekutiny! Vodu v lahvi uchovávejte maximálně 10 hodin, pak nalijte vodu čistou.
• Měď vede teplo, proto používejte pouze se studenou vodou, abyste si nepopálili ruce!

Specifikace produktu

99,9% čistá měď, vyrobeno v Indii. Vnější strana: leštěná a lakovaná. Uvnitř: leštěné.
Objem lahve 750 ml.

Lahve používejte p
ouze pro studenou vodu!

Pokyny pro čištění a údržbu

Láhev nemyjte v myčce na nádobí! Čistěte přírodním prostředkem na mytí nádobí, měkkou houbou a vodou pokojové teploty. Pro lesk použijte plátky citronu. Nevystavujte přímému slunečnímu zářen. V důsledku oxidace se barva mědi postupem času změní. Je také přirozené, že měď vykazuje skvrny. Jedná se o přirozené vlastnosti mědi, které nemají žádný negativní vliv na pitnou vodu z tohoto druhu lahví.

O značce Yogi & Yogini Naturals

Značka Yogi & Yogini Naturals prodává produkty, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Pro lidi, kteří milují dobré přírodní produkty a chtějí přispět k blahobytu svému, ostatních i naší planety. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení