Měděná lahev OHM

Kód: FYZ_759
Neohodnoceno
Značka: Yogi & Yogini
630 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Měděné lahve Yogi & Yogini jsou vyrobeny z mědi (tamba), která se v Indii používá již více než 2000 let. Podle ájurvédy, starověkého umění v Indii, přináší pití vody uložené v měděné láhvi rovnováhu ve třech energiích – známých jako dóša (prvky vzduchu Vata, prvky vody Kappa a prvky ohně Pitta), které cirkulují uvnitř člověka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

• Požitek z pití čisté vody
• Vhodné pouze pro vodu. Ne pro mléko, citrusy a kyselé tekutiny! Vodu v lahvi uchovávejte maximálně 10 hodin, pak nalijte vodu čistou.
• Měď vede teplo, proto používejte pouze se studenou vodou, abyste si nepopálili ruce!

Specifikace produktu

99,9% čistá měď, vyrobeno v Indii. Vnější strana: leštěná a lakovaná. Uvnitř: leštěné.
Objem lahve 750 ml.

Lahve používejte p
ouze pro studenou vodu!

Pokyny pro čištění a údržbu

Láhev nemyjte v myčce na nádobí! Čistěte přírodním prostředkem na mytí nádobí, měkkou houbou a vodou pokojové teploty. Pro lesk použijte plátky citronu. Nevystavujte přímému slunečnímu zářen. V důsledku oxidace se barva mědi postupem času změní. Je také přirozené, že měď vykazuje skvrny. Jedná se o přirozené vlastnosti mědi, které nemají žádný negativní vliv na pitnou vodu z tohoto druhu lahví.

O značce Yogi & Yogini Naturals

Značka Yogi & Yogini Naturals prodává produkty, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Pro lidi, kteří milují dobré přírodní produkty a chtějí přispět k blahobytu svému, ostatních i naší planety. 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…