Mini tyčinka na čištění vody do kávovaru

Kód: FYZ_1296
Neohodnoceno
350 Kč
Skladem

Mini drahokamová tyčinka  "Espresso" je speciálně vyvinuta tak, aby se vešla do nádržky na vodu vašeho espresso kávovaru. Tímto způsobem můžete vyčistit a harmonizovat vodu, kterou používáte pro svůj každodenní šálek kávy. Směs obsahuje drť horského křišťálu a malé kousky ametystu, abyste si pročistili hlavu, soustředili se a naladili se na svou vnitřní moudrost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak používat

Umístěte dobře opláchnutou skleněnou tyčinku do vodní nádržky vašeho expresso stroje a nechte ji tam. Korková zátka může navlhnout, což nějak nevadí.

Rozměry

Tyčinka je dlouhá 16 cm, průměr zhruba 1,2 cm. 

Drahokamová voda

Drahokamová voda, voda nabitá a harmonizovaná drahými kameny, může být použita pro různé účely. Může být použit jako voda do koupele, k pití, jako ústní voda, ve spreji k čištění místností, aury nebo meridiánů. Německá křesťanská mystička a přírodovědkyně Hildegarda von Bingen přišla s mnoha aplikacemi drahokamové vody. Drahokamová voda má pozitivní vliv na tělesné, duševní i duchovní úrovni. Drahokamová voda navíc údajně působí energeticky rychleji a intenzivněji než přiložení drahokamu přímo na tělo.

Baleno v kartonové tubě, leták v angličtině, holandštině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině.
Drahokamy jsou gemologicky schváleny (pečeť GKS) a pokud je to možné, Fairtrade.

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg