Náramek nabitý Pangu Shengong energií - amethyst, palo santo

Kód: 780
Neohodnoceno
320 Kč
Skladem

Náramek s korálky z Palo Santa z Peru a s přírodním ametystem. Očišťuje od negativní energie a navyšuje duchovní úroveň. Náramek je nabitý léčivou energií Pangu Shengong od Richarda Jisla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametyst

Ametyst je křemenný krystal fialové barvy. Krystaly ametystu mají duchovní kvalitu a lze je použít k tomu, aby pomohly jednotlivcům proniknout do vyšších úrovní vědomí. Mohou sloužit jako most mezi fyzickými a éterickými frekvencemi, vytvářející otvor pro osvícení.

Palo Santo

Domorodí obyvatelé And již po staletí využívají Palo Santo k zahnání negativní energie. Když je toto svaté dřevo spáleno, negativní energie je očištěna, mír a harmonie je obnovena a spojení s matkou Zemí je posíleno. Podle tradice má Palo Santo přirozený účinek na úlevu od bolesti, zmírnění stresu a relaxaci.

Produkty Palo Santo certifikované SERFOR

Toto Palo Santo pochází z lesů, které jsou spravovány, autorizovány a certifikovány ministerstvem zemědělství a zavlažování (SERFOR) Peru. Používají se pouze stromy a větve Palo Santo, které přirozeně spadly a zůstaly na pozemku alespoň 3 až 4 roky. Tento způsob sklizně neškodí přírodě a používá se pouze dřevo s bohatou vůní a spirituálními účinky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení