Náramek nabitý Pangu Shengong energií - amethyst, palo santo

Kód: FYZ_780
Neohodnoceno
320 Kč
Skladem

Náramek s korálky z Palo Santa z Peru a s přírodním ametystem. Očišťuje od negativní energie a navyšuje duchovní úroveň. Náramek je nabitý léčivou energií Pangu Shengong od Richarda Jisla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametyst

Ametyst je křemenný krystal fialové barvy. Krystaly ametystu mají duchovní kvalitu a lze je použít k tomu, aby pomohly jednotlivcům proniknout do vyšších úrovní vědomí. Mohou sloužit jako most mezi fyzickými a éterickými frekvencemi, vytvářející otvor pro osvícení.

Palo Santo

Domorodí obyvatelé And již po staletí využívají Palo Santo k zahnání negativní energie. Když je toto svaté dřevo spáleno, negativní energie je očištěna, mír a harmonie je obnovena a spojení s matkou Zemí je posíleno. Podle tradice má Palo Santo přirozený účinek na úlevu od bolesti, zmírnění stresu a relaxaci.

Produkty Palo Santo certifikované SERFOR

Toto Palo Santo pochází z lesů, které jsou spravovány, autorizovány a certifikovány ministerstvem zemědělství a zavlažování (SERFOR) Peru. Používají se pouze stromy a větve Palo Santo, které přirozeně spadly a zůstaly na pozemku alespoň 3 až 4 roky. Tento způsob sklizně neškodí přírodě a používá se pouze dřevo s bohatou vůní a spirituálními účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO RADOST
Hmotnost: 0.1 kg