OU WEN WEI: Cesta života - První díl

Kód: FYZ_104
Neohodnoceno
395 Kč
Skladem

První díl trilogie Path of Life (Cesta života) v českém jazyce.

Léčivá kniha je autobiografií zakladatele Pangu Shengong - mystického čchi-kungu Ou Wen Weie - příběh materialisty a jeho přerodu v jednoho z nejznámějších mistrů čchi-kungu na světě.

Přečtení knihy vám pomůže nejen lépe pochopit celou filosofii cvičení Pangu Shengong, ale (pokud cvičíte) posune vás opět dál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trilogie CESTA ŽIVOTA (Path of life) vypráví příběh svého autora OU WEN WEIE, nyní známého a ve světě respektovaného mistra čchi-kungu a léčitele. Jako mladý idealista (v roce 1974) byl Mr. Ou během Čínské kulturní revoluce obviněn a vězněn na základě smyšlených obvinění. Ve vězení se seznamuje s jakousi nadpřirozenou entitou, identifikující sama sebe jako Pangu - v čínské mytologii Tvůrce vesmíru, jinými slovy Bůh.

Avšak kniha není jednoduše čínská verze "rozhovorů s Bohem", je spíše jakýmsi slovním a myšlenkovým zápasem, kdy Ou Wen Wei zuřivě jako hrdý materialista vzdoruje Panguově mystickému poselství, že byl vybrán jako vůdce lidstva do nové a závěrečné epochy vývoje Budoucího světa.

Přečtení knihy má podle tisíců lidí na celém světě pozitivní vliv na vaše zdraví a duchovní rozvoj.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY A CD
Hmotnost: 0.1 kg