Pevný fixační atletický tejp FASCIQ

Kód: FYZ_1170/5 C
Neohodnoceno
Značka: Fasciq
540 Kč
Skladem
Varianta

FASCIQ Rigid Sports Tape je pro každého sportovce. Tato fixační sportovní páska FASCIQ nabízí skvělou podporu pro vaše zranění nebo prevenci zranění. Použití tohoto tejpu účinně stabilizuje klouby při náročných fyzických aktivitách. Po aktivitě se doporučuje pásku odstranit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FASCIQ Rigid Sports Tape je navržen tak, aby poskytoval maximální podporu a stabilitu svalům, vazům a kloubům. Jeho tuhá konstrukce pomáhá snižovat bolest a poskytuje vynikající ochranu při sportu nebo cvičení. Vyrobeno z prodyšné a pohodlné tkaniny. Páska je lehká a snadno se aplikuje. Je také voděodolná, takže se během cvičení nepovolí ani neklouže. Ať už jste amatérský nebo profesionální sportovec, páska FASCIQ Rigid Sports Tape vám pomůže vytěžit ze svého výkonu maximum. Baleno v tubě, která obsahuje 6, 8 nebo 12 rolí v závislosti na velikosti, kterou si vyberete.

Fixační tejp pro prevenci zranění

Pevná bavlněná páska, známá také jako sportovní páska nebo atletická páska či fixační páska nebo tejp, je samolepicí páska, která je šetrná k pokožce a prodyšná. Poskytuje podporu tím, že se přizpůsobí oblastem, jako jsou kotníky, zápěstí a ruce, a pomáhá tak předcházet namáhání nebo zraněním. Chrání a urychluje dobu zotavení poraněných oblastí poskytováním dodatečné podpory. Sportovní pásky jsou používány profesionály v soutěžních sportech, aby poskytovaly extra ochranu a předcházely zraněním. Páska je robustní a zůstává perfektně na pokožce i po těch nejintenzivnějších trénincích. Žádné zbytky lepidla na kůži: Po sejmutí pásky z pokožky nebudete mít žádné zbytky lepidla na rukou, zápěstích, kotnících nebo prstech.

FASCIQ Rigid Sports Tape

  • 100% Měkká bavlna
  • Latex zdarma
  • Hypoalergenní
  • Nenatahovací
  • Výjimečně silné lepidlo
  • Mikroporézní lepidlo, díky kterému je páska prodyšná
  • Žádné zbytky lepidla

Snadno se trhá

Nejsou potřeba žádné nůžky! Sportovní pásku FASCIQ můžete snadno roztrhnout rukou díky speciální cik-cak formuli! 

Nejlepší přilnavost

Sportovní páska FASCIQ nabízí nejlepší přilnavost díky silným materiálům v tahu, aby byla zajištěna dlouhotrvající výhoda při nošení pásky. Nejen, že perfektně drží na kůži, ale je to také nejlepší tejp pro použití na pálkách a lakrosových/hokejkách!

Měkká bavlna lékařské kvality

100% bavlna vyrobená z lékařsky schválených materiálů pro zajištění nejvyšší kvality produktu. FASCIQ fixační tejp používá materiály bez latexu, aby se zabránilo jakémukoli druhu alergických reakcí a/nebo vyrážek. Běžná páska pro všechny lékařské profesionály, jako jsou fyzioterapeuti a zdravotní trenéři.