Přírodní svíčka Organic Goodness jasmín

Kód: FYZ_1236
Neohodnoceno
274 Kč
Skladem

100% přírodní svíčka ze sojového vosku Organic Goodness s vůní jasmínového esenciálního oleje z města Madurai v Indii. Tento jasmín je zvláštní, protože je královnou vůní v Indii a je spojen s láskou a romantikou. Svíčka je v krásném balení, potěší proto i jako dárek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně růže a jasmínu vám vždy vykouzlí úsměv na tváři, silné pižmo santalového dřeva a pačuli vás zahřeje u srdce a svěžest pomeranče vás přenese zpět do radostného dětství. Tyto organické svíčky jsou láskyplně ručně lité za použití přírodního sójového vosku. Výhoda sójového vosku spočívá v tom, že se jedná o obnovitelný zdroj, který nejenže neobsahuje toxiny, ale také mnohem déle hoří. Ve svíčkách Organic Goodness jsou použity bezolovnaté bavlněné knoty a kvalitní esenciální oleje. Tyto svíčky jsou ideální pro meditaci a další smyslové zážitky a zajišťují dlouhodobou pozitivitu v prostředí.

Informace o produktu:

Materiál: Přírodní sójový vosk s bezolovnatým bavlněným knotem.
Vůně: Jasmínový esenciální olej.
Hmotnost: 200 gramů.
Doba hoření: 55 hodin.
Obal: Skleněná dóza s černým šroubovacím víčkem.
Kartonová krabice s pokyny a bezpečnostními informacemi v angličtině, holandštině, němčině, italštině, francouzštině a španělštině.
Vyrobeno v Indii.

Návod k použití

Nenechávejte svíčku hořet najednou déle než 4 hodiny. Při každém zapálení svíčky ořízněte knot na ¼” (0,5 cm). Přestaňte používat, když na dně zůstane ½” (1,3 cm) vosk.

Upozornění

Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Svíčku spalte na žáruvzdorném povrchu nebo ve vhodném držáku.
Spalujte ve větraném prostoru, ale chraňte před průvanem.
Nehýbejte se zapáleným nebo dokud vosk neztuhne.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY
Hmotnost: 0.1 kg