Tyčinka do vody VitaJuwel Vitality

Kód: FYZ_1288
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
2 130 Kč
Skladem

Tato nádherná tyčinka VitaJuwel s kombinací kamenů smaragd a horský křišťál pomůže posílit vaši imunitu a vitalitu. Tyčinky VitaJuwel harmonizují a "nabíjejí" pitnou vodu přirozeným způsobem na úroveň čisté pramenité vody. Každý jednotlivý drahokam je tradičně ručně vyráběn mistři skláři patentovanou řemeslnou metodou. Používají se pouze výhradně fairtradové drahokamy a bezolovnaté české sklo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smaragd - horský křišťál

Voda je elixír života! Existuje nespočet způsobů, jak posílit svůj imunitní systém. Louis Pasteur, velký francouzský bakteriolog, před 150 lety řekl: „Pijeme 90 procent našich nemocí". Vaše tělo potřebuje dobře fungující očistné procesy pro stabilní zdraví. Zlepšete své zdraví každý den tím nejjednodušším ze všech způsobů – pijte čistou vodu. Tato směs drahých kamenů Vám k tomu bude nápomocná. 

Použítí

Naplňte libovolnou karafu nebo džbán běžnou pitnou vodou. Umístěte tyčinku s drahými kameny VitaJuwel do karafy naplněné vodou a počkejte 7-10 minut. Voda postupně získá energii a vitalitu. Tyčinka VitaJuwel Wellness není vhodný do myčky nádobí. Doporučujeme tyčinku v případě pořeby opatrně vyčistit vlažnou vodou s trochou octa.Výhody

Drahé kameny se nemusí vkládat přímo do vody. Tyčinka chrání vodu před případnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a střepinami. Již žádné časově náročné čištění drahých kamenů! Skleněná tyčinka udržuje kameny zářivé a lesklé. 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg