VitaJuwel VIA pět elementů

Kód: FYZ_1205
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
1 630 Kč
Skladem
Skleněná lahev na vodu Vitajuwel VIA pět elementů obsahuje směs drahých kamenů Ametyst - Chalcedon - Zkamenělé dřevo - Růženín - Oceánský jaspis. Tato kombinace kamenů podporuje růst, uzemňuje a přináší inspiraci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs kamenů

Ametyst - Chalcedon - Zkamenělé dřevo - Růženín - Oceánský jaspis
Tato kombinace kamenů podporuje růst, uzemňuje a přináší inspiraci. 

Materiál a péče

VitaJuwel harmonizační lahev se skládá ze skleněného válce, uzávěru (exteriér z nerezové oceli, polypropylen bez obsahu bpa, potravinářská silikonová podložka), Gempod. Skleněný válec lze mýt v myčce nádobí, víko a Gempod omyjte v ruce, před čištěním Gempod rozeberte. Objem skleněné lahve je 500 ml.
 
 

Myslete na ekologii a zapomeňte na plastové lahve

Ročně se do plastových lahví naplní 23,5 miliard galonů vody. Ve Spojených státech se používá 1 500 plastových lahví za sekundu (!). 80 % těchto lahví není recyklováno. Začněte myslet zeleně a používejte znovu plnitelné skleněné lahve.
 
Výhodou VitaJuwel lahve je, že drahé kameny nemusíte vkládat přímo do vody. Spodní víčko, tzv. „Gempod“ udržuje vodu v bezpečí před možnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a před jakýmikoli úlomky. Směs kamenů zůstává zářivá, lesklá a čistá. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navržený.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg