Dárkový set Bach pokojových vůní 3 x 30ml

Kód: 687
Neohodnoceno
675 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dárková krabička se 3 Bachovými spreji, vyrobenými z autentických květinových esencí Dr. Bacha. Podporují pohodu a obnovují harmonii, přínáší okamžitou úlevu a zmírňují bolesti při náhlých obtížích. Očišťují prostor i auru od negativních energií a vlivů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový set obsahuje:

Bachův pokojový sprej Emergency (30ml)

Přináší okamžitou úlevu v jakékoli naléhavé situaci. Harmonizuje a zklidňuje rozbouřené emoce. Bio Bachovy květové esence: Clematis, Betlémská hvězda, Scleranthus, Rock Rose, Impatiens, Krabí jablko, Cherry Plum. Esenciální oleje: šalvěj Sclary, Litsea Cubeba, Zelená máta, Lavandin.

Bach pokojový sprej Energy (30ml)

Pomáhá znovu získat energii, vitalitu a nadšení pro život. Bio Bachovy květové esence: Centaury, Habr, Dub, Oliva, Divoká růže. Esenciální oleje: Grapefruit, Černý smrk, Eukalyptus, Skořice, Vavřín, Ravensara.

Bach pokojový sprej Detox (30ml)

Čistí neklidnou atmosféru a navozuje ztracenou harmonii. Bio Bachovy květové esence: Řepík, Kamenná voda, Jilm, Oliva, Krabí jablko, Vervain. Esenciální oleje: Eukalyptus, Rozmarýn, Ravensara, Sibiřská jedle.

Jak používat?

Nastříkejte 3 až 4krát kolem sebe nebo v místnosti. Ideální je nosit sprej stále u sebe, jeho malé balení je ideální i na cesty nebo do práce.

Vyhněte se očnímu kontaktu a skladujte mimo dosah dětí