Harmonizační tyčinka do vody "Souznění a napojení"

Kód: FYZ_1299
Neohodnoceno
690 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tato skleněná tyčinka pro harmonizaci pitné vody obsahuje kunzit pro věrnost sobě samým, měsíční kámen pro posílení vaší intuice, akvamarín pro posílení vaší předvídavosti, zušlechtěný horským křišťálem. Jednoduše tyčinku vložíte do džbánu s neperlivou pitnou vodou a necháte působit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak používat

Umístěte dobře opláchnutou skleněnou tyčinku do nádoby nebo karafy naplněnou pitnou neperlivou vodou a nechte ji působit 15 - 30 minut. Karafu pak můžete postupně doplňovat. V případě potřeby můžete tyčinku opatrně opláchnout vodou nebo jemným octovým roztokem.

Drahokamová voda

Drahokamová voda, voda nabitá a harmonizovaná drahými kameny, může být použita pro různé účely. Může být použit jako voda do koupele, k pití, jako ústní voda, ve spreji k čištění místností, aury nebo meridiánů. Německá křesťanská mystička a přírodovědkyně Hildegarda von Bingen přišla s mnoha aplikacemi drahokamové vody. Drahokamová voda má pozitivní vliv na tělesné, duševní i duchovní úrovni. Drahokamová voda navíc údajně působí energeticky rychleji a intenzivněji než přiložení drahokamu přímo na tělo.

Délka tyčinky je 24 cm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…