VitaJuwel VIA LÁSKA

Kód: FYZ_739
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
1 350 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
Vše, co potřebujete, je .... VODA. A když k tomu přidáte růžový křemen, základní kámen lásky, něhy a smyslnosti, je možné všechno. Růžový křemen je talisman pro vztahy, používá se při léčení drahými kameny k uvolnění emocionálních zranění a traumat a navození míru a klidu. Ohnivý granát dodává této směsi smyslnost a vášeň. Pro ty, kteří milují vodu, čistou harmonizovanou vodu, je to perfektní dárek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslete na ekologii a zapomeňte na plastové lahve

Ročně se do plastových lahví naplní 23,5 miliard galonů vody. Ve Spojených státech se používá 1 500 plastových lahví za sekundu (!). 80 % těchto lahví není recyklováno. Začněte myslet zeleně a používejte znovu plnitelné skleněné lahve.
 
Výhodou VitaJuwel lahve je, že drahé kameny nemusíte vkládat přímo do vody. Spodní víčko, tzv. „Gempod“ udržuje vodu v bezpečí před možnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a před jakýmikoli úlomky. Směs kamenů zůstává zářivá, lesklá a čistá. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navržený.
 

Materiál a péče

Skládá se ze skleněného válce, uzávěru (exteriér z nerezové oceli, polypropylen bez obsahu bpa, potravinářská silikonová podložka), Gempod. Skleněný válec lze mýt v myčce nádobí, víko a Gempod omyjte v ruce, před čištěním Gempod rozeberte. Objem skleněné lahve je 500 ml.
 

Směs kamenů

Růženín - granát - čirý křemen (horský křišťál)
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…