Náramek Palo Santo s Huayruro korálky

Kód: FYZ_786
Neohodnoceno
190 Kč
Skladem

Elastický náramek Palo Santo se semeny huayruro, vyrobený z udržitelně sklizeného Palo Santo. Tato přirozeně barevná semena jsou známá již od dob Inků jako znamení štěstí a prosperity. Ručně vyráběné s ohledem na blaho řemeslníků a přírody. Náramek nádherně voní!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semena Huayruro

Huayruro jsou semena Ormosia coccinea, luštěniny běžné v Peru. Huayruro znamená něco jako 'Lucky berry'. Bobule štěstí roste ve skořápce podobné fazoli. V období dešťů se díky střídání deště a slunce semena rozskočí a spadnou na zem. Tato semena se sklízela po generace, aby se z nich vyráběly šperky. Přitažlivost bobulí pochází nejen z jejich krásné červené barvy, ale také ze síly, kterou tato semena údajně mají. Je známo, že přinášejí štěstí a prosperitu a odpuzují negativní energie a zlé duchy.
Pozor: Nevhodné pro děti a nedávat do úst, semena jsou jedovatá, pokud je sníte!
 

Vlastnosti Palo Santo

Domorodí obyvatelé And již po staletí využívají Palo Santo k zahnání negativní energie. Když je toto Svaté dřevo spáleno, negativní energie je očištěna, mír a harmonie je obnovena a spojení s matkou Zemí je posíleno. Podle tradice má Palo Santo přirozený účinek na úlevu od bolesti, zmírnění stresu a relaxaci. Palo Santo má příjemnou osvěžující a povznášející vůni. Vůně Palo Santo může pomoci projasnit vaši auru a/nebo podpořit pozitivní pocity a radost.
 

Produkty Palo Santo certifikované SERFOR

Toto Palo Santo pochází z lesů, které jsou spravovány, autorizovány a certifikovány ministerstvem zemědělství a zavlažování (SERFOR) Peru. Používají se pouze stromy a větve Palo Santo, které přirozeně spadly a zůstaly na pozemku alespoň 3 až 4 roky. Tento způsob sklizně neškodí přírodě a používá se pouze dřevo s bohatou vůní.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO RADOST
Hmotnost: 0.1 kg