Náramek Palo Santo s Huayruro korálky

Kód: 786
Neohodnoceno
190 Kč
Skladem

Elastický náramek Palo Santo se semeny huayruro, vyrobený z udržitelně sklizeného Palo Santo. Tato přirozeně barevná semena jsou známá již od dob Inků jako znamení štěstí a prosperity. Ručně vyráběné s ohledem na blaho řemeslníků a přírody. Náramek nádherně voní!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semena Huayruro

Huayruro jsou semena Ormosia coccinea, luštěniny běžné v Peru. Huayruro znamená něco jako 'Lucky berry'. Bobule štěstí roste ve skořápce podobné fazoli. V období dešťů se díky střídání deště a slunce semena rozskočí a spadnou na zem. Tato semena se sklízela po generace, aby se z nich vyráběly šperky. Přitažlivost bobulí pochází nejen z jejich krásné červené barvy, ale také ze síly, kterou tato semena údajně mají. Je známo, že přinášejí štěstí a prosperitu a odpuzují negativní energie a zlé duchy.
Pozor: Nevhodné pro děti a nedávat do úst, semena jsou jedovatá, pokud je sníte!
 

Vlastnosti Palo Santo

Domorodí obyvatelé And již po staletí využívají Palo Santo k zahnání negativní energie. Když je toto Svaté dřevo spáleno, negativní energie je očištěna, mír a harmonie je obnovena a spojení s matkou Zemí je posíleno. Podle tradice má Palo Santo přirozený účinek na úlevu od bolesti, zmírnění stresu a relaxaci. Palo Santo má příjemnou osvěžující a povznášející vůni. Vůně Palo Santo může pomoci projasnit vaši auru a/nebo podpořit pozitivní pocity a radost.
 

Produkty Palo Santo certifikované SERFOR

Toto Palo Santo pochází z lesů, které jsou spravovány, autorizovány a certifikovány ministerstvem zemědělství a zavlažování (SERFOR) Peru. Používají se pouze stromy a větve Palo Santo, které přirozeně spadly a zůstaly na pozemku alespoň 3 až 4 roky. Tento způsob sklizně neškodí přírodě a používá se pouze dřevo s bohatou vůní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení