REFRESH KONDENZOVANÁ forma Pangu Shengong

Kód: 864/4.
Neohodnoceno
800 Kč
Skladem
Varianta

! Refresh pouze pro již absolventy KONDENZOVANÉ formy. !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilá kondenzovaná forma Pangu Shengong je kratší forma Pangu Shengong, která oplývá silnějšími energetickými efekty. Pouze cvičenci, kteří pravidelným cvičením Pangu Shengong dosáhli určité úrovně, jsou kvalifikovaní k tomu, aby se tuto pokročilou formu naučili.

Kondenzovaná forma byla navržena jako odměna pro ty, kteří pilně praktikují Pohybovou formu a Nepohybovou formu PGSG po dobu minimálně 6ti měsíců. Podmínka praktikování obou forem je nutná proto, aby bylo tělo schopno absorbovat Qi zrychlenou rychlostí. Během praktikování Kondenzované formy PGSG se energie Qi kultivuje 3x rychleji než během základní Pohybové formy.

Jak kurz probíhá?

Během kurzu je od mistra Ou Wen Weie (zakladatele cvičení Pangu Shengong) všem účastníkům posílána energie, která pozvedává srdce i duši, napomáhá optimálnímu zdraví a léčení zranění a nemocí. Tím, že projdete celým procesem zasvěcení, získáte základní qi/energii života od Mistra Ou pro vaši další praxi ve zhuštěné formě. Pochopíte hlubší léčebné principy a celou filozofii Pangu Shengong. Kurz trvá zhruba hodinu. 

ONLINE KURZ

Kurz probíhá ONLINE na platformě Whereby. Odkaz na kurz Vám přijde emailem po zaplacení kurzu.

Kurzem nás provede Mr. Ou Wen Wei - kurz proběhne v čínském jazyce, překlad do češtiny zajistí překladatel s asistencí Richarda Jisla.