Tyčinka do vody VitaJuwel Welness

Kód: FYZ_1287
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
1 520 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tato nádherná tyčinka VitaJuwel s kameny růženín - ametyst - horský křišťál, vám poskytuje možnost vychutnat si harmonizovanou drahokamovou vodu kdekoli a kdykoli budete chtít. Tyčinky VitaJuwel zvyšují vitalitu pitné vody přirozeným způsobem na úroveň čisté pramenité vody. Každý jednotlivý drahokam je tradičně ručně vyráběn mistři skláři patentovanou řemeslnou metodou. Používají se pouze výhradně fairtradové drahokamy a bezolovnaté české sklo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růženín - ametyst - horský křišťál

Toto základní, dobře vyvážené složení se používá k oživení vody po stovky let. Odborníci na křišťál tvrdí, že ametyst posiluje povědomí a růžový křemen podporuje klid. Většina zákazníků považuje chuť drahokamové vody vyrobené z této směsi za jemnou a harmonizující. Pokud si nejste jisti, kterou směs VitaJuwel si vybrat, vyberte si tuto!

Použítí

Naplňte libovolnou karafu nebo džbán běžnou pitnou vodou. Umístěte tyčinku s drahými kameny VitaJuwel do karafy naplněné vodou a počkejte 7-10 minut. Voda postupně získá energii a vitalitu. Tyčinka VitaJuwel Wellness není vhodný do myčky nádobí. Doporučujeme tyčinku v případě pořeby opatrně vyčistit vlažnou vodou s trochou octa.Výhody

Drahé kameny se nemusí vkládat přímo do vody. Tyčinka chrání vodu před případnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a střepinami. Již žádné časově náročné čištění drahých kamenů! Skleněná tyčinka udržuje kameny zářivé a lesklé. 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…