VitaJuwel VIA FITNESS

Kód: FYZ_738
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
1 350 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
Připravte si čistou a harmonizovanou vodu kdykoliv a kdekoliv! Směs kamenů červený jaspis, magnezit a horský křišťál dodá vašemu tělu sílu a vitalitu. VitaJuwel ViA je skleněná lahvička se dvěma otvory vyrobena z vysoce kvalitního prémiového skla naplněná výběrem ručně sbíraných drahých kamenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslete na ekologii a zapomeňte na plastové lahve

Ročně se do plastových lahví naplní 23,5 miliard galonů vody. Ve Spojených státech se používá 1 500 plastových lahví za sekundu (!). 80 % těchto lahví není recyklováno. Začněte myslet zeleně a používejte znovu plnitelné skleněné lahve.
 
Výhodou VitaJuwel lahve je, že drahé kameny nemusíte vkládat přímo do vody. Spodní víčko, tzv. „Gempod“ udržuje vodu v bezpečí před možnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a před jakýmikoli úlomky. Směs kamenů zůstává zářivá, lesklá a čistá. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navržený.
 

Materiál a péče

Skládá se ze skleněného válce, uzávěru (exteriér z nerezové oceli, polypropylen bez obsahu bpa, potravinářská silikonová podložka), Gempod. Skleněný válec lze mýt v myčce nádobí, víko a Gempod omyjte v ruce, před čištěním Gempod rozeberte. Objem skleněné lahve je 500 ml.
 

Směs kamenů

Červený jaspis - magnezit - čirý křemen (horský křišťál)
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…