VitaJuwel VIA Vitality

Kód: 1204
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
1 810 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
Skleněná harmonizační lahev na Vitajuwel se směsí drahých kamenů smaragd a horský křišťál. Tato směs podporuje regeneraci, omlazení a dodává sebevědomí. Objem lahve je 500 ml. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs kamenů

Smaragd - horský křišťál
Skleněná harmonizační lahev na Vitajuwel se směsí drahých kamenů smaragd a horský křišťál. Tato směs podporuje regeneraci, omlazení a dodává sebevědomí. 

Materiál a péče

VitaJuwel harmonizační lahev se skládá ze skleněného válce, uzávěru (exteriér z nerezové oceli, polypropylen bez obsahu bpa, potravinářská silikonová podložka), Gempod. Skleněný válec lze mýt v myčce nádobí, víko a Gempod omyjte v ruce, před čištěním Gempod rozeberte. Objem skleněné lahve je 500 ml.
 
 

Myslete na ekologii a zapomeňte na plastové lahve

Ročně se do plastových lahví naplní 23,5 miliard galonů vody. Ve Spojených státech se používá 1 500 plastových lahví za sekundu (!). 80 % těchto lahví není recyklováno. Začněte myslet zeleně a používejte znovu plnitelné skleněné lahve.
 
Výhodou VitaJuwel lahve je, že drahé kameny nemusíte vkládat přímo do vody. Spodní víčko, tzv. „Gempod“ udržuje vodu v bezpečí před možnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a před jakýmikoli úlomky. Směs kamenů zůstává zářivá, lesklá a čistá. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navržený.