Pokročilá Kondenzovaná forma Pangu Shengong

Cesta k nejpokročilejší Kondenzované formě

Čínské zdravotní cvičení čchi-kung Pangu Shengong má 3 základní sestavy - Pohybovou, Nepohybovou a Kondenzovanou. Každá sestava má jiný účel, provádění a účinky na cvičící. Také tu je jasná posloupnost, jak postupně dojít až k nejpokročilejší Kondenzované formě. 

Proč?

Protože podobně jako v józe začínáme od nejjednodušších ásán a připravujeme se na náročnější pozice či výdrže, stejně tak je to s jednotlivými formami Pangu Shengong. Tak, jako Nepohybová forma vyžaduje alespoň měsíc pravidelného cvičení Základní Pohybové formy, Kondenzovaná forma, jejíž účinky jsou "odměnou" za pravidelné cvičení, vyžaduje alespoň minimálně 6 měsíců pravidelného cvičení Pohybové a Nepohybové formy. Pak teprve je náš organismus připraven absorbovat ze cvičení Kondenzované formy její obrovský potenciál. Jaký? 

Co vám přinese praktikování Kondenzované formy?

Jestliže Pohybová forma posiluje tělo, emoce a zbavuje některých mentálních obtíží, Nepohybová forma jde do hloubky naší nervové soustavy, posiluje míchu, mozek a jeho kognitivní funkce, paměť. Kondenzovaná forma jde ještě dál - rozvíjí a prohlubuje vztah naší duše a srdce. Většina zdravotních obtíží totiž pramení právě z nesouladu naší mysli, duše a srdce. 

Právě to je důvod, proč Kondenzovanou sestavu, ale vlastně všechny formy, cvičím já osobně se stále větší úctou k šanci být lepší lidskou bytostí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení