PROČ FYZIOTERAPIE?


Péče o naše zdraví nekončí preventivními prohlídkami u lékaře. Pravidelná masáž, cvičení a další terapeutické výkony mohou přispět k udržení dobré kondice, zlepšovat zdravotní stav, ale i včas odhalit zdravotní disbalance.  Snadno je potom můžeme průběžně odstraňovat, pokud jim budeme věnovat dostatečnou pozornost. Tento přístup pomůže zvýšit vaši vnímavost ke svému zdraví a zároveň zvýšit rezistenci vůči únavě, stresu a vyčerpání.


CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?


Více než třicetileté zkušenosti v budování a upevňování zdraví
Kombinaci klasických fyzioterapeutických postupů a alternativních přístupů
Individuální péči o klienty od vrcholových sportovců přes management až po rekonvalescenty
Pomáháme našim klientům získat ideální zdravotní stav a špičkovou kondici s ohledem na jejich aktuální možnosti, věk a dispozice

TEJPOVÁNÍ

Terapie založená na přikládání elastických pásek na kůži, svaly, klouby, šlachy, vazy a další části těla za účelem nastolit opětovnou rovnováhu organismu a to jak v oblasti rovnováhy funkce svalů, tak cirkulace tělních tekutin či správného držení těla. Aplikace speciální lepicí pásky způsobuje kontrakci odpovídajících svalů a zlepšení krevního oběhu, které u těchto svalů, které nejsou v harmonii se svým okolím, opět pomůže vyvážit. 

SHIATSU

Shiatsu je tlaková masáž, která je založená na principech orientální medicíny. Tlak je vyvíjen na tělo pomocí prstů, dlaní, loktů a dalších částí těla s cílem uvolnit zatuhlá místa, obnovit harmonické proudění krve a lymfy ve svalech, kůži a dalších tkáních. Masáž se provádí přes oblečení.

MINIMOTION

Multifunkční tréninkový systém s mnohostranným využitím pro celé tělo. Jednoduché použití od počátku až k úplnému ukončení rehabilitační péče. Lze úspěšně aplikovat během rehabilitace, fysioterapie, ergoterapie, ve sportu i v nemocnicích. 

ANALÝZA GDV

Analýza pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization - výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou. Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění. Více si o této metodě můžete přečíst zde.

Spolupracují s námi

Eva Vrabcová Nývltová

Atletka a běžkyně na lyžích

Jessica Jislová

ČESKÁ REPREZENTANTKA V BIATLONU

David Bakeš

SNOWBOARDCROSSOVÝ OLYMPIONIK


Richard Jisl

Tel: (+420) 605 263 477

Email: info@richardjisl.cz