KURZY A JAK ZAČÍT CVIČIT

iii

JAK ZAČÍT CVIČIT?

Absolvovujte kurz základní pohybové formy Pangu Shengong čchi-kungu. Během kurzu se dozvíte více o filosofii celého cvičení, ale hlavně se naučíte samotnou dvacetiminutovou sestavu, která je základem Pangu Shengong. Všichni účastníci kurzu dostanou energetické zasvěcení, které umožní účinnou kultivaci energie při cvičení. Pro kompletní pochopení principů celého Pangu Shengong si přečtěte i sekci REFRESH a TERAPIE NA DÁLKU na konci této stránky.

Pohybová forma

Toto cvičení kultivuje Čchi, a je navrženo tak, aby podporovalo zdraví, vitalitu, rovnováhu a pocit pohody díky posílení Životní síly. Naučíte se základní principy a jak cvičit pohybovou formu Pangu Shengongu. Dostanete základní instrukce o tom, jak a proč Pangu Shengong přináší lidem velké výhody.Základ Pangu Shengong čchi-kungu. Jednoduchá, dvacetiminutová sestava krouživých pohybů rukama.

Pohybová forma - modifikace pro DETOX a zbavení se závislostí

Speciální modifikace základní pohybové formy Pangu Shengong je určená pro pomoc všem, kteří trpí intoxikací organismu nebo jakoukoliv formou závislosti. Pravidelným cvičením je možné dosáhnout nejen eliminace toxických látek, které se ve fyzickém těle díky závislostem tvoří, ale i psychických toxinů, jako je zvýšené napětí, stres nebo agresivita, které se závislostí souvisí. Doporučujeme cvičit tuto formu také po jakýchkoliv stavech nadměrného působení chemických látek na organismus – např. narkózy, anestézie, silné návykové léky, chemoterapie nebo pobyt v silně znečištěném prostředí. Tento kurz je možné absolvovat pouze po absolvování základní Pohybové formy Pangu Shengong.

Nepohybová forma

Nepohybová forma je pokročilejší forma Pangu Shengong čchi-kungu. Posiluje nervový systém, zvyšuje mentální kapacitu a kultivuje intuitivní schopnosti. Pravidelným cvičením Nepohybové formy Pangu Shengong kultivujete energii pro rozdílné struktury a funkce mozku a centrální nervové soustav, což vede k rozvinutí silnějších smyslových a poznávacích funkcí. Zlepšuje paměť, zvyšuje kreativitu, a je také dobrá pro zlepšení stavu míchy. Tento kurz je možné absolvovat pouze po absolvování základní Pohybové formy Pangu Shengong a její cvičení minimálně po dobu jednoho měsíce.

PANGU SHENGONG TERAPIE NA DÁLKU

Pangu Shengong čchi-kung není jen metoda umožňující zlepšit své vlastní zdraví, je to také skvělý způsob pro terapeutickou pomoc druhým lidem. A nezáleží na tom, jestli sedíte naproti terapeutovi, nebo jste na druhém konci světa! Něco mezi virtuální akupunkturou a Shiatsu, čakrální terapií nebo odblokováním zad v pohodlí vašeho domova nebo během cestování. Pokud máte zájem o terapii na dálku, kontaktujte nás.

dddd
dsc_5627

REFRESH

Tzv. Pangu Shengong REFRESH je určen pro absolventy Pohybové nebo Detoxikační formy Pangu Shengong. Společné osvěžení cvičení vám přinese nejen prohloubení informací o cvičení samotném, ale zároveň načerpáte novou dávku energie! Prostor je i pro dotazy. REFRESH se koná většinou v rámci klasických kurzů, pro absolventy ale za symbolickou částku. .