VitaJuwel VIA Wellness

Kód: FYZ_1000
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
1 390 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
Skleněná lahev na vodu s harmonizačními drahými kameny růženín - ametyst - horský křišťál. Toto základní, dobře vyvážené složení se používá k oživení vody po stovky let. Odborníci na křišťál tvrdí, že ametyst posiluje povědomí a růžový křemen podporuje klid.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs kamenů

Růženín - ametyst - horský křišťál
Toto základní, dobře vyvážené složení se používá k oživení vody po stovky let. Odborníci na křišťál tvrdí, že ametyst posiluje povědomí a růžový křemen podporuje klid. Ať tak či onak, mít tuto originální lahvičku a karafu od VitaJuwel na jídelním stole nebo kancelářském stole vám připomene, abyste vypili více vody. Většina zákazníků považuje chuť drahokamové vody vyrobené z této směsi za jemnou a harmonizační. Pokud si nejste jisti, se kterou směsí drahých kamenů VitaJuwel začít, vyberte si tuto!

Materiál a péče

VitaJuwel harmonizační lahev se skládá ze skleněného válce, uzávěru (exteriér z nerezové oceli, polypropylen bez obsahu bpa, potravinářská silikonová podložka), Gempod. Skleněný válec lze mýt v myčce nádobí, víko a Gempod omyjte v ruce, před čištěním Gempod rozeberte. Objem skleněné lahve je 500 ml.
 
 

Myslete na ekologii a zapomeňte na plastové lahve

Ročně se do plastových lahví naplní 23,5 miliard galonů vody. Ve Spojených státech se používá 1 500 plastových lahví za sekundu (!). 80 % těchto lahví není recyklováno. Začněte myslet zeleně a používejte znovu plnitelné skleněné lahve.
 
Výhodou VitaJuwel lahve je, že drahé kameny nemusíte vkládat přímo do vody. Spodní víčko, tzv. „Gempod“ udržuje vodu v bezpečí před možnými nečistotami kontaminovaných drahokamů a před jakýmikoli úlomky. Směs kamenů zůstává zářivá, lesklá a čistá. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navržený.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: HARMONIZACE VODY
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…