Červnový kurz TEJPOVÁNÍ se blíží!

Ještě před pár lety nevěděla Česká republika o Medical Taping Concept tejpování nic. Dnes jsou barevné elastické lepící pásky hitem vrcholových i amatérských sportovců, pacientů na rehabilitacích, používají je s úspěchem neurologové, gynekologové, trenéři i zdravotní sestry, instruktoři ve fitness centrech a dokonce i stomatologové. Další lékařské obory jen čekají, až se prolomí ledy českého medicínského konzervatismu a nastane všeobecný boom, podobně jako v Nizozemí a Německu. Tejpovací pásky prožívají svou módní vlnu a to s sebou nese kromě pozitiv i svá negativa.


Proč se nenechat tejpovat od kohokoliv?

Tejpování mimo licencovaných terapeutů, kteří prošli výcvikem u renomovaných lektorů, provádí i mnoho lidí, kteří čerpají své znalosti pouze z internetu nebo literatury. A tak se rodí různé mýty a polopravdy, které metodě MTC tejpování škodí a hlavně mohou ohrožovat i ty, kteří v dobré víře těmto nepřesnostem nebo chybám uvěří.

 Termín: 19. - 20.června 2021
Místo konání kurzu: Business Plaza center, Liberec
Cena: 4500 Kč (pouze 1.den 3000 Kč)
V ceně je zahrnuto: studijní materiály, tejpy na procvičení


Časový rozvrh:
1.den: dopoledne 9:00 - 12:00, odpoledne 14:00 - 18:00
2.den: dopoledne 9:00 - 12:00, odpoledne 14:00 - 17:00


Náplň kurzu:
Teorie kineziologického tejpingu
Základní typy tejpingu
Jednoduché tejpování nejčastěji přetěžovaných svalových skupin
Procvičování vlastního tejpingu
Základy cross tejpingu
Základy lymfatického tejpingu


REGISTRACE NA KURZ PROBÍHÁ ZDE.


Tejpy jsou součástí mé fyzioterapeutické praxe už třicet let

MTC tejpování jsem začal propagovat, učit a současně používat v rámci své fyzioterapeutické praxe jako jeden z prvních terapeutů v České republice. Během dvoudenního kurzu, na který bych vás rád pozval, se naučíte základní zásady tejpování, ukážeme si možnosti pro domácí tejping i hranice, které by laik při kineziologickém tejpování neměl překračovat. Názorné ukázky a tipy z praxe vám pomohou, aby vaše první pokusy tejpování byly úspěšné a bezpečné. Jako absolvent kurzu následně snadno zvládnete tejpování šíje a krku, tejpování horních a dolních končetin, používání crosstejpů a základní techniky lymfatického tejpování.